Přeskočit na obsah
Porovnat ZW vs GC Zürich

ZW vs GC Zürich Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte ZW vs GC Zürich: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

ZW ZW Domácí
GC Zürich GC Zürich Hosté
ZW
60.1
V V V V V R V P P P

Posledních 10 Zápasů

GC Zürich
27.8
V P P P V P P P P P

Vyhrané Kategorie

11

ZW

3

Remíza

1

GC Zürich

Radar Výkonnosti

ZW
GC Zürich

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 1R, 3P

20%

2V, 0R, 8P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.6

26 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

-16

-16

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Opoku (5 gólů)
D. Abels (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 50.7

49.7

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 50.1

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.84

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.14

0.99

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.01

Upravená Síla
60.1

Útok: 59.7, Obrana: 66.8, Forma: 63.2

27.8

Útok: 33.2, Obrana: 13.3, Forma: 19.9

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

2
4

46-60'

1
5

61-75'

3
3

76-90+'

1
ZW
GC Zürich
ZW

Rozbor Síly

60.1

Celkově

Útok 59.7
Obrana 66.8
Forma 63.2
Stálost 43.3
GC Zürich

Rozbor Síly

27.8

Celkově

Útok 33.2
Obrana 13.3
Forma 19.9
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.4 vs 49.0

Kvalita Soupeře

50.7 vs 50.1

Proti Elitě

0% vs 0%
ZW logo ZW
V
Dender (35%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
La Louvière (38%)
V
La Louvière (42%)
V
Dender (51%)
R
Cercle Brugge (58%)
V
Charleroi (57%)
P
Gent (63%)
GC Zürich logo GC Zürich
V
Winterthur (42%)
P
Zürich (41%)
P
Servette (62%)
P
Luzern (51%)
V
Winterthur (42%)
P
Sion (62%)
P
Servette (63%)
P
Thun (49%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Dender D
2 - 1 V
35%
Cercle Brugge V
3 - 2 V
51%
La Louvière D
4 - 0 V
38%
La Louvière V
2 - 0 V
42%
Dender V
2 - 1 V
51%
Cercle Brugge D
2 - 2 R
58%
Charleroi D
1 - 0 V
57%
Gent V
0 - 2 P
63%
Standard D
0 - 1 P
67%
Mechelen V
1 - 2 P
45%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Winterthur D
3 - 2 V
42%
Zürich V
1 - 2 P
41%
Servette D
0 - 2 P
62%
Luzern D
1 - 2 P
51%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Sion D
0 - 4 P
62%
Servette V
0 - 5 P
63%
Thun V
1 - 5 P
49%
Lausanne D
2 - 3 P
38%
Basel V
0 - 1 P
51%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.4 vs 49.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

ZW má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.0 GC Zürich.

V obraně je ZW výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco GC Zürich inkasuje 2.6 na zápas.

ZW nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

GC Zürich nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

ZW je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Na základě naší komplexní analýzy je ZW jasným favoritem. Převaha v útoku (59.7), obraně (66.8) a formě (63.2) nenechává prostor pro pochybnosti. GC Zürich potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

ZW

ZW

VS
GC Zürich

GC Zürich

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více