Přeskočit na obsah
Porovnat Zürich vs Fenerbahçe

Zürich vs Fenerbahçe Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Zürich vs Fenerbahçe: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Zürich Zürich Domácí
Fenerbahçe Fenerbahçe Hosté
Zürich
35.5
P V R P P P V P P P

Posledních 10 Zápasů

Fenerbahçe
69.6
V V P R V V V P V R

Vyhrané Kategorie

1

Zürich

3

Remíza

11

Fenerbahçe

Radar Výkonnosti

Zürich
Fenerbahçe

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 1R, 7P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

+9

+9

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
80%

8 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Ivan Cavaleiro (3 gólů)
Talisca (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 17
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
49.9

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 50.5

64.1

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.8

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.9

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.1

2.42

Skutečné: 2.2 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
35.5

Útok: 33.3, Obrana: 43.3, Forma: 20.0

69.6

Útok: 83.7, Obrana: 64.7, Forma: 68.5

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1
1

46-60'

5
5

61-75'

6
1

76-90+'

7
Zürich
Fenerbahçe
Zürich

Rozbor Síly

35.5

Celkově

Útok 33.3
Obrana 43.3
Forma 20.0
Stálost 57.7
Fenerbahçe

Rozbor Síly

69.6

Celkově

Útok 83.7
Obrana 64.7
Forma 68.5
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

49.0 vs 72.0

Kvalita Soupeře

50.5 vs 58.8

Proti Elitě

0% vs 0%
Zürich logo Zürich
P
Luzern (61%)
V
GC Zürich (31%)
R
Winterthur (46%)
P
Lausanne (47%)
P
Lugano (50%)
P
St.Gallen (60%)
V
Thun (44%)
P
Sion (62%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
V
Konyaspor (66%)
V
Başakşehir (66%)
P
Galatasaray (69%)
R
Rize (59%)
V
Kayseri (49%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Gaziantep (49%)
P
Fatih (60%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Luzern V
0 - 1 P
61%
GC Zürich D
2 - 1 V
31%
Winterthur V
2 - 2 R
46%
Lausanne V
0 - 3 P
47%
Lugano D
0 - 1 P
50%
St.Gallen V
1 - 2 P
60%
Thun D
2 - 1 V
44%
Sion D
1 - 2 P
62%
Servette V
1 - 2 P
66%
Lausanne D
1 - 2 P
38%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Konyaspor V
3 - 0 V
66%
Başakşehir D
3 - 1 V
66%
Galatasaray V
0 - 3 P
69%
Rize D
2 - 2 R
59%
Kayseri V
4 - 0 V
49%
Beşiktaş D
1 - 0 V
60%
Gaziantep D
4 - 1 V
49%
Fatih V
0 - 2 P
60%
Samsunspor D
3 - 2 V
62%
Antalyaspor V
2 - 2 R
48%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Fenerbahçe čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.1) ve srovnání s Zürich (SoS: 49.9). To znamená, že statistiky Fenerbahçe mají větší váhu.

Útok Fenerbahçe je na jiné úrovni, s průměrem 2.2 gólů na zápas a Talisca v čele s 6 góly. Zürich dává pouze 1.0 na zápas.

Fenerbahçe má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.7 Zürich.

Zürich nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Fenerbahçe nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Fenerbahçe s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Fenerbahçe jasným favoritem. Převaha v útoku (83.7), obraně (64.7) a formě (68.5) nenechává prostor pro pochybnosti. Zürich potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Zürich

Zürich

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více