Spring til indhold
Sammenlign Atlético vs Kryvbas KR

Atlético vs Kryvbas KR Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Atlético vs Kryvbas KR: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Atlético Atlético Hjemmehold
Kryvbas KR Kryvbas KR Udehold
Atlético
48.1
S T T S U S T U T T

Seneste 10 Kampe

Kryvbas KR
61.9
S S U T S S T S T U

Vundne Kategorier

2

Atlético

2

Uafgjort

11

Kryvbas KR

Præstationsradar

Atlético
Kryvbas KR

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 2U, 5T

50%

5S, 2U, 3T

Mål pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

1.9

19 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.5

15 / 10 kampe

1.7

17 / 10 kampe

Målforskel
-1

-1

+2

+2

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
70%

7 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
A. Sørloth (3 mål)
G. Mendoza (4 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 6 / 2. Halvleg: 8
1. Halvleg: 13 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
20%

1S / 5 kampe

60%

3S / 5 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

40%

2S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
64.8

Ligasværhed: 89.4, Modstanderkvalitet: 65.2

72.8

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 67.3

Mod Tophold
25%

1S / 4 kampe

40%

2S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
1.61

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.21

2.78

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.88

Justeret Styrke
48.1

Angreb: 53.6, Forsvar: 57.4, Form: 34.4

61.9

Angreb: 77.8, Forsvar: 53.2, Form: 61.4

Analyse af Måltidspunkter

2

0-15'

4
1

16-30'

3
3

31-45'

4
3

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

2
Atlético
Kryvbas KR
Atlético

Styrkeanalyse

48.1

Samlet

Angreb 53.6
Forsvar 57.4
Form 34.4
Stabilitet 49.3
Kryvbas KR

Styrkeanalyse

61.9

Samlet

Angreb 77.8
Forsvar 53.2
Form 61.4
Stabilitet 45.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

89.4 vs 98.0

Modstanderkvalitet

65.2 vs 67.3

Mod Tophold

25% vs 40%
Atlético logo Atlético
S
Osasuna (63%)
T
Celta Vigo (54%)
T
Arsenal (77%)
S
Valencia (72%)
U
Arsenal (72%)
S
Athletic (55%)
T
Elche (66%)
U
Real Sociedad (42%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
S
Veres Rivne (67%)
S
Karpaty Lviv (81%)
U
SK Poltava (50%)
T
Dynamo Kyiv (78%)
S
Rukh Vynnyky (44%)
S
Kudrivka (60%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
S
Epitsentr (74%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Osasuna U
2 - 1 S
63%
Celta Vigo H
0 - 1 T
54%
Arsenal U
0 - 1 T
77%
Valencia U
2 - 0 S
72%
Arsenal H
1 - 1 U
72%
Athletic H
3 - 2 S
55%
Elche U
2 - 3 T
66%
Real Sociedad H
2 - 2 U
42%
Barcelona H
1 - 2 T
88%
Sevilla U
1 - 2 T
63%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne U
3 - 1 S
67%
Karpaty Lviv H
1 - 0 S
81%
SK Poltava U
3 - 3 U
50%
Dynamo Kyiv H
5 - 6 T
78%
Rukh Vynnyky H
3 - 0 S
44%
Kudrivka U
2 - 1 S
60%
LNZ Cherkasy H
0 - 3 T
74%
Epitsentr H
2 - 1 S
74%
Polissya U
0 - 2 T
82%
Obolon U
0 - 0 U
63%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 64.8 vs 72.8), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Kryvbas KR har den offensive fordel med 1.9 mål per kamp mod Atléticos 1.4.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Atlético på 1.5 og Kryvbas KR på 1.7 indkasserede per kamp.

Atlético har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 4 kampe.

Kryvbas KR har kæmpet mod tophold og kun vundet 2 af 5 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.2 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Kryvbas KR har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 13.8 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Atlético

Atlético

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere