Spring til indhold
Sammenlign Epitsentr vs Napredak

Epitsentr vs Napredak Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Epitsentr vs Napredak: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Epitsentr Epitsentr Hjemmehold
Napredak Napredak Udehold
Epitsentr
63.4
S U U U U T S T S S

Seneste 10 Kampe

Napredak
25.8
S T T T T T T T U T

Vundne Kategorier

12

Epitsentr

1

Uafgjort

2

Napredak

Præstationsradar

Epitsentr
Napredak

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 4U, 2T

10%

1S, 1U, 8T

Mål pr. Kamp
1.7

17 / 10 kampe

0.8

8 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

2.4

24 / 10 kampe

Målforskel
+6

+6

-16

-16

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

10%

1 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
V. Sydun (5 mål)
N. Bogdanovski (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 10
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
67%

4S / 6 kampe

0%

0S / 4 kampe

Udesejr
0%

0S / 4 kampe

17%

1S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
72.5

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 66.5

41.4

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 55.5

Mod Tophold
40%

2S / 5 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
2.01

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.31

0.82

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.02

Justeret Styrke
63.4

Angreb: 69.4, Forsvar: 77.6, Form: 49.0

25.8

Angreb: 24.4, Forsvar: 18.3, Form: 9.1

Analyse af Måltidspunkter

4

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

1
7

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

3
Epitsentr
Napredak
Epitsentr

Styrkeanalyse

63.4

Samlet

Angreb 69.4
Forsvar 77.6
Form 49.0
Stabilitet 56.8
Napredak

Styrkeanalyse

25.8

Samlet

Angreb 24.4
Forsvar 18.3
Form 9.1
Stabilitet 74.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

98.0 vs 55.0

Modstanderkvalitet

66.5 vs 55.5

Mod Tophold

40% vs 0%
Epitsentr logo Epitsentr
S
Polissya (77%)
U
Obolon (63%)
U
Veres Rivne (67%)
U
Oleksandria (44%)
U
Karpaty Lviv (81%)
T
Zorya (80%)
S
Kudrivka (55%)
T
Kryvbas KR (76%)
Napredak logo Napredak
S
Spartak (33%)
T
Radnički Niš (44%)
T
Javor (56%)
T
FK IMT (58%)
T
TSC (60%)
T
Mladost Lučani (53%)
T
TSC (56%)
T
Vojvodina (68%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Polissya H
3 - 2 S
77%
Obolon U
2 - 2 U
63%
Veres Rivne U
3 - 3 U
67%
Oleksandria H
1 - 1 U
44%
Karpaty Lviv H
0 - 0 U
81%
Zorya U
0 - 1 T
80%
Kudrivka H
1 - 0 S
55%
Kryvbas KR U
1 - 2 T
76%
Rukh Vynnyky H
2 - 0 S
44%
Kolos H
4 - 0 S
78%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Spartak U
3 - 0 S
33%
Radnički Niš H
0 - 1 T
44%
Javor U
0 - 4 T
56%
FK IMT H
0 - 1 T
58%
TSC U
1 - 4 T
60%
Mladost Lučani U
0 - 2 T
53%
TSC H
1 - 2 T
56%
Vojvodina U
1 - 4 T
68%
OFK H
2 - 2 U
53%
Red Star U
0 - 4 T
74%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Epitsentr har mødt markant stærkere modstand (SoS: 72.5) sammenlignet med Napredak (SoS: 41.4). Det betyder, at Epitsentrs statistikker vejer tungere.

Epitsentr har den offensive fordel med 1.7 mål per kamp mod Napredaks 0.8.

Defensivt er Epitsentr langt overlegen, med kun 1.1 indkasserede mål per kamp og 4 clean sheets, mens Napredak lukker 2.4 ind per kamp.

Epitsentr har kæmpet mod tophold og kun vundet 2 af 5 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.0 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Epitsentr den klare favorit. Overlegenhed i angreb (69.4), forsvar (77.6) og form (49.0) efterlader lidt plads til tvivl. Napredak har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Epitsentr

Epitsentr

VS
Napredak

Napredak

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere