Spring til indhold
Sammenlign Epitsentr vs Paris FC

Epitsentr vs Paris FC Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Epitsentr vs Paris FC: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Epitsentr Epitsentr Hjemmehold
Paris FC Paris FC Udehold
Epitsentr
63.4
S U U U U T S T S S

Seneste 10 Kampe

Paris FC
65.0
T S T S S U S U U S

Vundne Kategorier

4

Epitsentr

2

Uafgjort

9

Paris FC

Præstationsradar

Epitsentr
Paris FC

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 4U, 2T

50%

5S, 3U, 2T

Mål pr. Kamp
1.7

17 / 10 kampe

1.8

18 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

0.9

9 / 10 kampe

Målforskel
+6

+6

+9

+9

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Topscorer
V. Sydun (5 mål)
M. Munetsi (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 10
1. Halvleg: 9 / 2. Halvleg: 9
Hjemmesejr
67%

4S / 6 kampe

80%

4S / 5 kampe

Udesejr
0%

0S / 4 kampe

20%

1S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
72.5

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 66.5

62.9

Ligasværhed: 86.0, Modstanderkvalitet: 63.6

Mod Tophold
40%

2S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Forventede mål (xG)
2.01

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.31

2.35

Faktisk: 1.8 | Diff: -0.55

Justeret Styrke
63.4

Angreb: 69.4, Forsvar: 77.6, Form: 49.0

65.0

Angreb: 67.7, Forsvar: 79.0, Form: 56.5

Analyse af Måltidspunkter

4

0-15'

3

16-30'

5
3

31-45'

1
7

46-60'

1
1

61-75'

5
2

76-90+'

3
Epitsentr
Paris FC
Epitsentr

Styrkeanalyse

63.4

Samlet

Angreb 69.4
Forsvar 77.6
Form 49.0
Stabilitet 56.8
Paris FC

Styrkeanalyse

65.0

Samlet

Angreb 67.7
Forsvar 79.0
Form 56.5
Stabilitet 53.2

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

98.0 vs 86.0

Modstanderkvalitet

66.5 vs 63.6

Mod Tophold

40% vs 25%
Epitsentr logo Epitsentr
S
Polissya (77%)
U
Obolon (63%)
U
Veres Rivne (67%)
U
Oleksandria (44%)
U
Karpaty Lviv (81%)
T
Zorya (80%)
S
Kudrivka (55%)
T
Kryvbas KR (76%)
Paris FC logo Paris FC
T
Rennes (80%)
S
Brest (56%)
T
Lille (73%)
S
Metz (48%)
S
Monaco (72%)
U
Lorient (69%)
S
Le Havre (53%)
U
Strasbourg (60%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Polissya H
3 - 2 S
77%
Obolon U
2 - 2 U
63%
Veres Rivne U
3 - 3 U
67%
Oleksandria H
1 - 1 U
44%
Karpaty Lviv H
0 - 0 U
81%
Zorya U
0 - 1 T
80%
Kudrivka H
1 - 0 S
55%
Kryvbas KR U
1 - 2 T
76%
Rukh Vynnyky H
2 - 0 S
44%
Kolos H
4 - 0 S
78%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Rennes U
1 - 2 T
80%
Brest H
4 - 0 S
56%
Lille H
0 - 1 T
73%
Metz U
3 - 1 S
48%
Monaco H
4 - 1 S
72%
Lorient U
1 - 1 U
69%
Le Havre H
3 - 2 S
53%
Strasbourg U
0 - 0 U
60%
Lyon U
1 - 1 U
70%
Nice H
1 - 0 S
55%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 72.5 vs 62.9), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Begge hold er jævne i angrebet, med Epitsentr på 1.7 og Paris FC på 1.8 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Epitsentr på 1.1 og Paris FC på 0.9 indkasserede per kamp.

Epitsentr har kæmpet mod tophold og kun vundet 2 af 5 kampe.

Paris FC har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 4 kampe.

Hjemmebanens fordel favoriserer Paris FC, med 80% hjemmesejre.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.8 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Dette er et ægte møntkast. Begge hold er bemærkelsesværdigt jævne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Epitsentr

Epitsentr

VS
Paris FC

Paris FC

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere