Spring til indhold
Sammenlign Feyenoord vs LNZ Cherkasy

Feyenoord vs LNZ Cherkasy Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Feyenoord vs LNZ Cherkasy: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Feyenoord Feyenoord Hjemmehold
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Udehold
Feyenoord
53.2
U S S U U U S U T S

Seneste 10 Kampe

LNZ Cherkasy
60.7
U U U T U S S S S T

Vundne Kategorier

5

Feyenoord

3

Uafgjort

7

LNZ Cherkasy

Præstationsradar

Feyenoord
LNZ Cherkasy

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 5U, 1T

40%

4S, 4U, 2T

Mål pr. Kamp
1.5

15 / 10 kampe

1.4

14 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

0.8

8 / 10 kampe

Målforskel
+3

+3

+6

+6

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
80%

8 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
A. Ueda (7 mål)
M. Assinor (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 8
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 10
Hjemmesejr
60%

3S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

60%

3S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
53.9

Ligasværhed: 80.0, Modstanderkvalitet: 62.7

67.6

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 71.2

Mod Tophold
0%

0S / 1 kampe

14%

1S / 7 kampe

Forventede mål (xG)
1.74

Faktisk: 1.5 | Diff: -0.24

1.53

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.13

Justeret Styrke
53.2

Angreb: 52.0, Forsvar: 62.3, Form: 41.6

60.7

Angreb: 54.9, Forsvar: 86.2, Form: 47.0

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

4

16-30'

1
2

31-45'

2
4

46-60'

3
1

61-75'

3
3

76-90+'

5
Feyenoord
LNZ Cherkasy
Feyenoord

Styrkeanalyse

53.2

Samlet

Angreb 52.0
Forsvar 62.3
Form 41.6
Stabilitet 63.7
LNZ Cherkasy

Styrkeanalyse

60.7

Samlet

Angreb 54.9
Forsvar 86.2
Form 47.0
Stabilitet 56.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

80.0 vs 98.0

Modstanderkvalitet

62.7 vs 71.2

Mod Tophold

0% vs 14%
Feyenoord logo Feyenoord
U
AZ (67%)
S
Fortuna (61%)
S
Groningen (61%)
U
NEC (69%)
U
Volendam (54%)
U
Ajax (62%)
S
Excelsior (54%)
U
NAC (54%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
U
Dynamo Kyiv (78%)
U
Karpaty Lviv (86%)
U
Metalist 1925 (74%)
T
Kolos (83%)
U
Shakhtar D (78%)
S
Kryvbas KR (76%)
S
Rukh Vynnyky (49%)
S
Oleksandria (44%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
AZ H
1 - 1 U
67%
Fortuna U
2 - 1 S
61%
Groningen H
3 - 1 S
61%
NEC U
1 - 1 U
69%
Volendam U
0 - 0 U
54%
Ajax H
1 - 1 U
62%
Excelsior H
2 - 1 S
54%
NAC U
3 - 3 U
54%
Twente U
0 - 2 T
81%
Telstar H
2 - 1 S
64%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 U
78%
Karpaty Lviv U
0 - 0 U
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 U
74%
Kolos U
0 - 1 T
83%
Shakhtar D H
2 - 2 U
78%
Kryvbas KR U
3 - 0 S
76%
Rukh Vynnyky U
2 - 1 S
49%
Oleksandria H
2 - 0 S
44%
Veres Rivne U
3 - 0 S
67%
Polissya H
1 - 3 T
77%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

LNZ Cherkasy har mødt markant stærkere modstand (SoS: 67.6) sammenlignet med Feyenoord (SoS: 53.9). Det betyder, at LNZ Cherkasys statistikker vejer tungere.

Begge hold er jævne i angrebet, med Feyenoord på 1.5 og LNZ Cherkasy på 1.4 mål per kamp.

LNZ Cherkasy har den defensive fordel, med 0.8 indkasserede per kamp mod Feyenoords 1.2.

LNZ Cherkasy har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 7 kampe.

LNZ Cherkasy er et stærkt udehold med 60% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.4 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

LNZ Cherkasy har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 7.5 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Feyenoord

Feyenoord

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere