Spring til indhold
Sammenlign Genoa vs Veres Rivne

Genoa vs Veres Rivne Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Genoa vs Veres Rivne: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Genoa Genoa Hjemmehold
Veres Rivne Veres Rivne Udehold
Genoa
47.7
U U T S S T T S S T

Seneste 10 Kampe

Veres Rivne
42.7
T U U T S T S U T U

Vundne Kategorier

8

Genoa

3

Uafgjort

4

Veres Rivne

Præstationsradar

Genoa
Veres Rivne

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 2U, 4T

20%

2S, 4U, 4T

Mål pr. Kamp
0.8

8 / 10 kampe

1.0

10 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

1.4

14 / 10 kampe

Målforskel
-3

-3

-4

-4

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
30%

3 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Topscorer
Vítinha (2 mål)
I. Kharatin (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 7
Hjemmesejr
50%

2S / 4 kampe

25%

1S / 4 kampe

Udesejr
33%

2S / 6 kampe

17%

1S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
64.4

Ligasværhed: 90.0, Modstanderkvalitet: 68.9

63.0

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 68.0

Mod Tophold
17%

1S / 6 kampe

0%

0S / 6 kampe

Forventede mål (xG)
0.85

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.05

1.36

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.36

Justeret Styrke
47.7

Angreb: 30.5, Forsvar: 72.5, Form: 45.8

42.7

Angreb: 37.7, Forsvar: 60.3, Form: 22.6

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

2
3

76-90+'

3
Genoa
Veres Rivne
Genoa

Styrkeanalyse

47.7

Samlet

Angreb 30.5
Forsvar 72.5
Form 45.8
Stabilitet 44.8
Veres Rivne

Styrkeanalyse

42.7

Samlet

Angreb 37.7
Forsvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

90.0 vs 98.0

Modstanderkvalitet

68.9 vs 68.0

Mod Tophold

17% vs 0%
Genoa logo Genoa
U
Fiorentina (71%)
U
Atalanta (69%)
T
Como (71%)
S
Pisa (46%)
S
Sassuolo (64%)
T
Juventus (85%)
T
Udinese (74%)
S
Verona (55%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
T
Kryvbas KR (71%)
U
Rukh Vynnyky (49%)
U
Epitsentr (74%)
T
Zorya (80%)
S
Oleksandria (49%)
T
Metalist 1925 (79%)
S
Obolon (58%)
U
Polissya (82%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Fiorentina U
0 - 0 U
71%
Atalanta U
0 - 0 U
69%
Como H
0 - 2 T
71%
Pisa U
2 - 1 S
46%
Sassuolo H
2 - 1 S
64%
Juventus U
0 - 2 T
85%
Udinese H
0 - 2 T
74%
Verona U
2 - 0 S
55%
Roma H
2 - 1 S
70%
Inter Milan U
0 - 2 T
84%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kryvbas KR H
1 - 3 T
71%
Rukh Vynnyky U
0 - 0 U
49%
Epitsentr H
3 - 3 U
74%
Zorya U
0 - 2 T
80%
Oleksandria U
3 - 0 S
49%
Metalist 1925 U
0 - 4 T
79%
Obolon H
2 - 0 S
58%
Polissya U
1 - 1 U
82%
Kolos H
0 - 1 T
78%
Kudrivka U
0 - 0 U
60%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 64.4 vs 63.0), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Begge hold er jævne i angrebet, med Genoa på 0.8 og Veres Rivne på 1.0 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Genoa på 1.1 og Veres Rivne på 1.4 indkasserede per kamp.

Genoa har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 6 kampe.

Veres Rivne har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 6 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.2 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — usandsynligt.

Genoa har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 5.0 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Genoa

Genoa

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere