Spring til indhold
Sammenlign Girona vs Javor

Girona vs Javor Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Girona vs Javor: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Girona Girona Hjemmehold
Javor Javor Udehold
Girona
46.3
U T T T U S T S U T

Seneste 10 Kampe

Javor
46.5
T U S T S T S U U S

Vundne Kategorier

5

Girona

1

Uafgjort

9

Javor

Præstationsradar

Girona
Javor

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
20%

2S, 3U, 5T

40%

4S, 3U, 3T

Mål pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

1.3

13 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

1.3

13 / 10 kampe

Målforskel
-1

-1

0

0

Rent Bur
20%

2 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
60%

6 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
Joel Roca (2 mål)
A. Radonjić (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 7
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

50%

3S / 6 kampe

Udesejr
0%

0S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Kampprogram Sværhed
65.9

Ligasværhed: 93.0, Modstanderkvalitet: 67.8

49.4

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 45.6

Mod Tophold
20%

1S / 5 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
1.27

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.17

1.17

Faktisk: 1.3 | Diff: +0.13

Justeret Styrke
46.3

Angreb: 42.5, Forsvar: 69.5, Form: 23.2

46.5

Angreb: 43.1, Forsvar: 56.3, Form: 39.8

Analyse af Måltidspunkter

2

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

1

46-60'

5
3

61-75'

1
4

76-90+'

2
Girona
Javor
Girona

Styrkeanalyse

46.3

Samlet

Angreb 42.5
Forsvar 69.5
Form 23.2
Stabilitet 61.3
Javor

Styrkeanalyse

46.5

Samlet

Angreb 43.1
Forsvar 56.3
Form 39.8
Stabilitet 50.5

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

93.0 vs 55.0

Modstanderkvalitet

67.8 vs 45.6

Mod Tophold

20% vs 0%
Girona logo Girona
U
Rayo (79%)
T
Mallorca (68%)
T
Valencia (72%)
T
Betis (68%)
U
Real Madrid (70%)
S
Villarreal (73%)
T
Osasuna (63%)
S
Athletic (55%)
Javor logo Javor
T
TSC (60%)
U
FK IMT (58%)
S
Napredak (29%)
T
Radnički Niš (49%)
S
Spartak (28%)
T
Železničar P (57%)
S
Spartak (33%)
U
Novi Pazar (41%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Rayo U
1 - 1 U
79%
Mallorca H
0 - 1 T
68%
Valencia U
1 - 2 T
72%
Betis H
2 - 3 T
68%
Real Madrid U
1 - 1 U
70%
Villarreal H
1 - 0 S
73%
Osasuna U
0 - 1 T
63%
Athletic H
3 - 0 S
55%
Levante U
1 - 1 U
76%
Celta Vigo H
1 - 2 T
54%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
TSC U
1 - 6 T
60%
FK IMT H
0 - 0 U
58%
Napredak H
4 - 0 S
29%
Radnički Niš U
2 - 3 T
49%
Spartak H
1 - 0 S
28%
Železničar P H
1 - 2 T
57%
Spartak U
2 - 1 S
33%
Novi Pazar H
0 - 0 U
41%
Radnik U
1 - 1 U
55%
Čukarički H
1 - 0 S
46%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Girona har mødt markant stærkere modstand (SoS: 65.9) sammenlignet med Javor (SoS: 49.4). Det betyder, at Gironas statistikker vejer tungere.

Begge hold er jævne i angrebet, med Girona på 1.1 og Javor på 1.3 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Girona på 1.2 og Javor på 1.3 indkasserede per kamp.

Girona har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 5 kampe.

Javor har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.4 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Dette er et ægte møntkast. Begge hold er bemærkelsesværdigt jævne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Girona

Girona

VS
Javor

Javor

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere