Spring til indhold
Sammenlign Hradec Kr. vs Stuttgart

Hradec Kr. vs Stuttgart Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Hradec Kr. vs Stuttgart: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Hradec Kr. Hradec Kr. Hjemmehold
Stuttgart Stuttgart Udehold
Hradec Kr.
57.4
U T S S S S S T S U

Seneste 10 Kampe

Stuttgart
62.4
S U U S T S T S T S

Vundne Kategorier

5

Hradec Kr.

1

Uafgjort

9

Stuttgart

Præstationsradar

Hradec Kr.
Stuttgart

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
60%

6S, 2U, 2T

50%

5S, 2U, 3T

Mål pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

2.1

21 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
0.9

9 / 10 kampe

1.6

16 / 10 kampe

Målforskel
+3

+3

+5

+5

Rent Bur
50%

5 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Begge Scorer
40%

4 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Topscorer
O. Mihálik (7 mål)
D. Undav (5 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 6 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 9 / 2. Halvleg: 12
Hjemmesejr
60%

3S / 5 kampe

67%

4S / 6 kampe

Udesejr
60%

3S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Kampprogram Sværhed
54.5

Ligasværhed: 58.0, Modstanderkvalitet: 52.1

66.6

Ligasværhed: 85.8, Modstanderkvalitet: 68.7

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

33%

2S / 6 kampe

Forventede mål (xG)
1.26

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.06

2.75

Faktisk: 2.1 | Diff: -0.65

Justeret Styrke
57.4

Angreb: 41.8, Forsvar: 73.1, Form: 62.7

62.4

Angreb: 81.6, Forsvar: 54.4, Form: 58.3

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

2
2

16-30'

4
2

31-45'

2
2

46-60'

5
3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Hradec Kr.
Stuttgart
Hradec Kr.

Styrkeanalyse

57.4

Samlet

Angreb 41.8
Forsvar 73.1
Form 62.7
Stabilitet 52.0
Stuttgart

Styrkeanalyse

62.4

Samlet

Angreb 81.6
Forsvar 54.4
Form 58.3
Stabilitet 45.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

58.0 vs 85.8

Modstanderkvalitet

52.1 vs 68.7

Mod Tophold

0% vs 33%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
U
Jablonec (49%)
T
Plzeň (64%)
S
Teplice (54%)
S
Slavia Prague (69%)
S
Slovácko (50%)
S
Bohemians (53%)
S
Ostrava (34%)
T
Plzeň (59%)
Stuttgart logo Stuttgart
S
Leverkusen (65%)
U
Hoffenheim (70%)
U
Bremen (62%)
S
Freiburg (48%)
T
Bayern Munich (86%)
S
Hamburg (58%)
T
Dortmund (71%)
S
Augsburg (71%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Jablonec U
1 - 1 U
49%
Plzeň U
1 - 3 T
64%
Teplice U
1 - 0 S
54%
Slavia Prague H
2 - 1 S
69%
Slovácko U
3 - 1 S
50%
Bohemians H
2 - 0 S
53%
Ostrava H
1 - 0 S
34%
Plzeň H
0 - 3 T
59%
Liberec U
1 - 0 S
48%
Zlín H
0 - 0 U
41%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Leverkusen H
3 - 1 S
65%
Hoffenheim U
3 - 3 U
70%
Bremen H
1 - 1 U
62%
Freiburg H
2 - 1 S
48%
Bayern Munich U
2 - 4 T
86%
Hamburg H
4 - 0 S
58%
Dortmund H
0 - 2 T
71%
Augsburg U
5 - 2 S
71%
Porto U
0 - 2 T
77%
Leipzig H
1 - 0 S
79%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Stuttgart har mødt markant stærkere modstand (SoS: 66.6) sammenlignet med Hradec Kr. (SoS: 54.5). Det betyder, at Stuttgarts statistikker vejer tungere.

Stuttgart har den offensive fordel med 2.1 mål per kamp mod Hradec Kr.s 1.2.

Hradec Kr. har den defensive fordel, med 0.9 indkasserede per kamp mod Stuttgarts 1.6.

Hradec Kr. har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Stuttgart har kæmpet mod tophold og kun vundet 2 af 6 kampe.

Hradec Kr. er et stærkt udehold med 60% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.9 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Stuttgart har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 5.0 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Stuttgart

Stuttgart

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere