Spring til indhold
Sammenlign Inter Milan vs Wisła Płock

Inter Milan vs Wisła Płock Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Inter Milan vs Wisła Płock: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Inter Milan Inter Milan Hjemmehold
Wisła Płock Wisła Płock Udehold
Inter Milan
78.9
S S U S S S S U U T

Seneste 10 Kampe

Wisła Płock
37.1
T T T S S T S S T T

Vundne Kategorier

12

Inter Milan

2

Uafgjort

1

Wisła Płock

Præstationsradar

Inter Milan
Wisła Płock

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
60%

6S, 3U, 1T

40%

4S, 0U, 6T

Mål pr. Kamp
2.4

24 / 10 kampe

0.8

8 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

1.7

17 / 10 kampe

Målforskel
+12

+12

-9

-9

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

10%

1 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Begge Scorer
60%

6 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Topscorer
M. Thuram (6 mål)
D. Jurić (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 9 / 2. Halvleg: 15
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 3
Hjemmesejr
80%

4S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

50%

3S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
72.3

Ligasværhed: 85.5, Modstanderkvalitet: 65.9

53.3

Ligasværhed: 57.0, Modstanderkvalitet: 50.8

Mod Tophold
60%

3S / 5 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
3.22

Faktisk: 2.4 | Diff: -0.82

0.78

Faktisk: 0.8 | Diff: +0.02

Justeret Styrke
78.9

Angreb: 97.8, Forsvar: 73.4, Form: 73.4

37.1

Angreb: 27.5, Forsvar: 44.8, Form: 41.3

Analyse af Måltidspunkter

3

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

3
9

46-60'

2
4

61-75'

1
5

76-90+'

Inter Milan
Wisła Płock
Inter Milan

Styrkeanalyse

78.9

Samlet

Angreb 97.8
Forsvar 73.4
Form 73.4
Stabilitet 61.3
Wisła Płock

Styrkeanalyse

37.1

Samlet

Angreb 27.5
Forsvar 44.8
Form 41.3
Stabilitet 35.2

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

85.5 vs 57.0

Modstanderkvalitet

65.9 vs 50.8

Mod Tophold

60% vs 0%
Inter Milan logo Inter Milan
S
Lazio (76%)
S
Parma (57%)
U
Torino (74%)
S
Como (53%)
S
Cagliari (53%)
S
Como (76%)
S
Roma (70%)
U
Fiorentina (71%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
T
Motor (54%)
T
Pogoń (54%)
T
Radomiak (53%)
S
Nieciecza (41%)
S
Lechia (46%)
T
GKS Katowice (64%)
S
Jagiellonia (53%)
S
Cracovia (45%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lazio U
3 - 0 S
76%
Parma H
2 - 0 S
57%
Torino U
2 - 2 U
74%
Como H
3 - 2 S
53%
Cagliari H
3 - 0 S
53%
Como U
4 - 3 S
76%
Roma H
5 - 2 S
70%
Fiorentina U
1 - 1 U
71%
Atalanta H
1 - 1 U
64%
AC Milan U
0 - 1 T
65%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Motor H
0 - 4 T
54%
Pogoń U
0 - 3 T
54%
Radomiak H
0 - 1 T
53%
Nieciecza U
3 - 1 S
41%
Lechia H
1 - 0 S
46%
GKS Katowice U
0 - 1 T
64%
Jagiellonia U
2 - 1 S
53%
Cracovia U
2 - 1 S
45%
Arka H
0 - 3 T
44%
Zagłębie U
0 - 2 T
54%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Inter Milan har mødt markant stærkere modstand (SoS: 72.3) sammenlignet med Wisła Płock (SoS: 53.3). Det betyder, at Inter Milans statistikker vejer tungere.

Inter Milans angreb er på et andet niveau, med et gennemsnit på 2.4 mål per kamp og M. Thuram i spidsen med 6 mål. Wisła Płock scorer kun 0.8 per kamp.

Inter Milan har den defensive fordel, med 1.2 indkasserede per kamp mod Wisła Płocks 1.7.

Inter Milan har bevist sit værd mod tophold og vundet 3 af 5 kampe.

Wisła Płock har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Hjemmebanens fordel favoriserer Inter Milan, med 80% hjemmesejre.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.0 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Inter Milan den klare favorit. Overlegenhed i angreb (97.8), forsvar (73.4) og form (73.4) efterlader lidt plads til tvivl. Wisła Płock har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Inter Milan

Inter Milan

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere