Spring til indhold
Sammenlign Kryvbas KR vs Sassuolo

Kryvbas KR vs Sassuolo Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Kryvbas KR vs Sassuolo: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Kryvbas KR Kryvbas KR Hjemmehold
Sassuolo Sassuolo Udehold
Kryvbas KR
61.9
S S U T S S T S T U

Seneste 10 Kampe

Sassuolo
52.4
T S U S T S U T T S

Vundne Kategorier

11

Kryvbas KR

1

Uafgjort

3

Sassuolo

Præstationsradar

Kryvbas KR
Sassuolo

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
50%

5S, 2U, 3T

40%

4S, 2U, 4T

Mål pr. Kamp
1.9

19 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.7

17 / 10 kampe

1.1

11 / 10 kampe

Målforskel
+2

+2

+1

+1

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
G. Mendoza (4 mål)
K. Thorstvedt (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 13 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 7
Hjemmesejr
60%

3S / 5 kampe

80%

4S / 5 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

0%

0S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
72.8

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 67.3

64.8

Ligasværhed: 90.0, Modstanderkvalitet: 67.9

Mod Tophold
40%

2S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
2.78

Faktisk: 1.9 | Diff: -0.88

1.58

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.38

Justeret Styrke
61.9

Angreb: 77.8, Forsvar: 53.2, Form: 61.4

52.4

Angreb: 45.9, Forsvar: 72.7, Form: 45.9

Analyse af Måltidspunkter

4

0-15'

1
3

16-30'

1
4

31-45'

3
3

46-60'

5
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Kryvbas KR
Sassuolo
Kryvbas KR

Styrkeanalyse

61.9

Samlet

Angreb 77.8
Forsvar 53.2
Form 61.4
Stabilitet 45.7
Sassuolo

Styrkeanalyse

52.4

Samlet

Angreb 45.9
Forsvar 72.7
Form 45.9
Stabilitet 44.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

98.0 vs 90.0

Modstanderkvalitet

67.3 vs 67.9

Mod Tophold

40% vs 20%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
S
Veres Rivne (67%)
S
Karpaty Lviv (81%)
U
SK Poltava (50%)
T
Dynamo Kyiv (78%)
S
Rukh Vynnyky (44%)
S
Kudrivka (60%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
S
Epitsentr (74%)
Sassuolo logo Sassuolo
T
Torino (74%)
S
AC Milan (60%)
U
Fiorentina (71%)
S
Como (71%)
T
Genoa (67%)
S
Cagliari (53%)
U
Juventus (85%)
T
Bologna (58%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne U
3 - 1 S
67%
Karpaty Lviv H
1 - 0 S
81%
SK Poltava U
3 - 3 U
50%
Dynamo Kyiv H
5 - 6 T
78%
Rukh Vynnyky H
3 - 0 S
44%
Kudrivka U
2 - 1 S
60%
LNZ Cherkasy H
0 - 3 T
74%
Epitsentr H
2 - 1 S
74%
Polissya U
0 - 2 T
82%
Obolon U
0 - 0 U
63%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Torino U
1 - 2 T
74%
AC Milan H
2 - 0 S
60%
Fiorentina U
0 - 0 U
71%
Como H
2 - 1 S
71%
Genoa U
1 - 2 T
67%
Cagliari H
2 - 1 S
53%
Juventus U
1 - 1 U
85%
Bologna H
0 - 1 T
58%
Lazio U
1 - 2 T
76%
Atalanta H
2 - 1 S
64%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 72.8 vs 64.8), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Kryvbas KR har den offensive fordel med 1.9 mål per kamp mod Sassuolos 1.2.

Sassuolo har den defensive fordel, med 1.1 indkasserede per kamp mod Kryvbas KRs 1.7.

Kryvbas KR har kæmpet mod tophold og kun vundet 2 af 5 kampe.

Sassuolo har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 5 kampe.

Hjemmebanens fordel favoriserer Sassuolo, med 80% hjemmesejre.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.0 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Kryvbas KR har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 9.5 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Sassuolo

Sassuolo

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere