Spring til indhold
Sammenlign Larissa vs Bayern Munich

Larissa vs Bayern Munich Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Larissa vs Bayern Munich: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Larissa Larissa Hjemmehold
Bayern Munich Bayern Munich Udehold
Larissa
37.4
U U U T U T T T U U

Seneste 10 Kampe

Bayern Munich
78.0
S U U T S S S S S S

Vundne Kategorier

2

Larissa

1

Uafgjort

12

Bayern Munich

Præstationsradar

Larissa
Bayern Munich

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
0%

0S, 6U, 4T

70%

7S, 2U, 1T

Mål pr. Kamp
0.9

9 / 10 kampe

3.0

30 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

1.8

18 / 10 kampe

Målforskel
-5

-5

+12

+12

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
80%

8 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
Ľ. Tupta (3 mål)
H. Kane (7 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 1 / 2. Halvleg: 8
1. Halvleg: 11 / 2. Halvleg: 19
Hjemmesejr
0%

0S / 5 kampe

50%

2S / 4 kampe

Udesejr
0%

0S / 5 kampe

83%

5S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
55.2

Ligasværhed: 56.0, Modstanderkvalitet: 54.6

74.0

Ligasværhed: 88.8, Modstanderkvalitet: 67.1

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

60%

3S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
0.95

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.05

3.73

Faktisk: 3.0 | Diff: -0.73

Justeret Styrke
37.4

Angreb: 31.6, Forsvar: 56.1, Form: 0.0

78.0

Angreb: 100, Forsvar: 49.6, Form: 86.8

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

7
4

46-60'

7

61-75'

4
4

76-90+'

8
Larissa
Bayern Munich
Larissa

Styrkeanalyse

37.4

Samlet

Angreb 31.6
Forsvar 56.1
Form 0.0
Stabilitet 92.8
Bayern Munich

Styrkeanalyse

78.0

Samlet

Angreb 100
Forsvar 49.6
Form 86.8
Stabilitet 63.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

56.0 vs 88.8

Modstanderkvalitet

54.6 vs 67.1

Mod Tophold

0% vs 60%
Larissa logo Larissa
U
Panaitolikos (53%)
U
Asteras (56%)
U
Panserraikos (54%)
T
Panserraikos (49%)
U
Kifisia (49%)
T
Atromitos (59%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Asteras (61%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
S
Wolfsburg (55%)
U
Paris SG (83%)
U
Heidenheim (62%)
T
Paris SG (88%)
S
Mainz 05 (70%)
S
Leverkusen (51%)
S
Stuttgart (70%)
S
Real Madrid (66%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Panaitolikos U
1 - 1 U
53%
Asteras H
1 - 1 U
56%
Panserraikos U
1 - 1 U
54%
Panserraikos H
0 - 1 T
49%
Kifisia H
1 - 1 U
49%
Atromitos U
2 - 3 T
59%
Panaitolikos H
1 - 2 T
48%
Asteras U
1 - 3 T
61%
Olympiakos U
0 - 0 U
61%
Asteras H
1 - 1 U
56%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wolfsburg U
1 - 0 S
55%
Paris SG H
1 - 1 U
83%
Heidenheim H
3 - 3 U
62%
Paris SG U
4 - 5 T
88%
Mainz 05 U
4 - 3 S
70%
Leverkusen U
2 - 0 S
51%
Stuttgart H
4 - 2 S
70%
Real Madrid H
4 - 3 S
66%
St. Pauli U
5 - 0 S
55%
Real Madrid U
2 - 1 S
71%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Bayern Munich har mødt markant stærkere modstand (SoS: 74.0) sammenlignet med Larissa (SoS: 55.2). Det betyder, at Bayern Munichs statistikker vejer tungere.

Bayern Munichs angreb er på et andet niveau, med et gennemsnit på 3.0 mål per kamp og H. Kane i spidsen med 7 mål. Larissa scorer kun 0.9 per kamp.

Larissa har den defensive fordel, med 1.4 indkasserede per kamp mod Bayern Munichs 1.8.

Larissa har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Bayern Munich har bevist sit værd mod tophold og vundet 3 af 5 kampe.

Bayern Munich er et stærkt udehold med 83% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.5 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Bayern Munich den klare favorit. Overlegenhed i angreb (100), forsvar (49.6) og form (86.8) efterlader lidt plads til tvivl. Larissa har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Larissa

Larissa

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere