Spring til indhold
Sammenlign Levadiakos vs Slaven

Levadiakos vs Slaven Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Levadiakos vs Slaven: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Levadiakos Levadiakos Hjemmehold
Slaven Slaven Udehold
Levadiakos
39.5
S S T U S T T T T U

Seneste 10 Kampe

Slaven
31.9
S T U T U T T U T U

Vundne Kategorier

9

Levadiakos

3

Uafgjort

3

Slaven

Præstationsradar

Levadiakos
Slaven

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 2U, 5T

10%

1S, 4U, 5T

Mål pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.7

17 / 10 kampe

1.9

19 / 10 kampe

Målforskel
-6

-6

-7

-7

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
30%

3 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
F. Pedrozo (3 mål)
M. Dabro (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 8
1. Halvleg: 6 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

0%

0S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
54.0

Ligasværhed: 56.0, Modstanderkvalitet: 52.7

35.1

Ligasværhed: 45.0, Modstanderkvalitet: 48.8

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
1.21

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.11

1.04

Faktisk: 1.2 | Diff: +0.16

Justeret Styrke
39.5

Angreb: 38.1, Forsvar: 45.1, Form: 31.2

31.9

Angreb: 34.0, Forsvar: 31.2, Form: 8.5

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

5
3

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Levadiakos
Slaven
Levadiakos

Styrkeanalyse

39.5

Samlet

Angreb 38.1
Forsvar 45.1
Form 31.2
Stabilitet 49.3
Slaven

Styrkeanalyse

31.9

Samlet

Angreb 34.0
Forsvar 31.2
Form 8.5
Stabilitet 75.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

56.0 vs 45.0

Modstanderkvalitet

52.7 vs 48.8

Mod Tophold

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
S
Volos (44%)
S
Volos (39%)
T
OFI (49%)
U
Aris (53%)
S
Atromitos (54%)
T
PAOK (59%)
T
Panathinaikos (52%)
T
Kifisia (54%)
Slaven logo Slaven
S
Gorica (44%)
T
Istra (46%)
U
Vukovar (32%)
T
Lokomotiva (49%)
U
Hajduk (53%)
T
Varaždin (54%)
T
Rijeka (44%)
U
Osijek (40%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Volos U
3 - 0 S
44%
Volos H
5 - 2 S
39%
OFI U
0 - 2 T
49%
Aris H
1 - 1 U
53%
Atromitos H
1 - 0 S
54%
PAOK U
0 - 3 T
59%
Panathinaikos H
1 - 4 T
52%
Kifisia U
0 - 1 T
54%
AEK Athens U
0 - 4 T
67%
Olympiakos H
0 - 0 U
56%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Gorica H
1 - 0 S
44%
Istra U
1 - 3 T
46%
Vukovar H
2 - 2 U
32%
Lokomotiva U
1 - 2 T
49%
Hajduk H
2 - 2 U
53%
Varaždin U
1 - 2 T
54%
Rijeka H
0 - 2 T
44%
Osijek H
0 - 0 U
40%
Dinamo Zagreb U
2 - 4 T
76%
Gorica U
2 - 2 U
50%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Levadiakos har mødt markant stærkere modstand (SoS: 54.0) sammenlignet med Slaven (SoS: 35.1). Det betyder, at Levadiakoss statistikker vejer tungere.

Begge hold er jævne i angrebet, med Levadiakos på 1.1 og Slaven på 1.2 mål per kamp.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Levadiakos på 1.7 og Slaven på 1.9 indkasserede per kamp.

Levadiakos har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.0 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Levadiakos har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 7.6 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Levadiakos

Levadiakos

VS
Slaven

Slaven

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere