Spring til indhold
Sammenlign LNZ Cherkasy vs Bayern Munich

LNZ Cherkasy vs Bayern Munich Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign LNZ Cherkasy vs Bayern Munich: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Hjemmehold
Bayern Munich Bayern Munich Udehold
LNZ Cherkasy
60.7
U U U T U S S S S T

Seneste 10 Kampe

Bayern Munich
78.0
S U U T S S S S S S

Vundne Kategorier

2

LNZ Cherkasy

1

Uafgjort

12

Bayern Munich

Præstationsradar

LNZ Cherkasy
Bayern Munich

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 4U, 2T

70%

7S, 2U, 1T

Mål pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

3.0

30 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
0.8

8 / 10 kampe

1.8

18 / 10 kampe

Målforskel
+6

+6

+12

+12

Rent Bur
50%

5 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
40%

4 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
M. Assinor (3 mål)
H. Kane (7 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 10
1. Halvleg: 11 / 2. Halvleg: 19
Hjemmesejr
20%

1S / 5 kampe

50%

2S / 4 kampe

Udesejr
60%

3S / 5 kampe

83%

5S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
67.6

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 71.2

74.0

Ligasværhed: 88.8, Modstanderkvalitet: 67.1

Mod Tophold
14%

1S / 7 kampe

60%

3S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
1.53

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.13

3.73

Faktisk: 3.0 | Diff: -0.73

Justeret Styrke
60.7

Angreb: 54.9, Forsvar: 86.2, Form: 47.0

78.0

Angreb: 100, Forsvar: 49.6, Form: 86.8

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

2
1

16-30'

2
2

31-45'

7
3

46-60'

7
3

61-75'

4
5

76-90+'

8
LNZ Cherkasy
Bayern Munich
LNZ Cherkasy

Styrkeanalyse

60.7

Samlet

Angreb 54.9
Forsvar 86.2
Form 47.0
Stabilitet 56.8
Bayern Munich

Styrkeanalyse

78.0

Samlet

Angreb 100
Forsvar 49.6
Form 86.8
Stabilitet 63.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

98.0 vs 88.8

Modstanderkvalitet

71.2 vs 67.1

Mod Tophold

14% vs 60%
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
U
Dynamo Kyiv (78%)
U
Karpaty Lviv (86%)
U
Metalist 1925 (74%)
T
Kolos (83%)
U
Shakhtar D (78%)
S
Kryvbas KR (76%)
S
Rukh Vynnyky (49%)
S
Oleksandria (44%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
S
Wolfsburg (55%)
U
Paris SG (83%)
U
Heidenheim (62%)
T
Paris SG (88%)
S
Mainz 05 (70%)
S
Leverkusen (51%)
S
Stuttgart (70%)
S
Real Madrid (66%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Dynamo Kyiv H
0 - 0 U
78%
Karpaty Lviv U
0 - 0 U
86%
Metalist 1925 H
1 - 1 U
74%
Kolos U
0 - 1 T
83%
Shakhtar D H
2 - 2 U
78%
Kryvbas KR U
3 - 0 S
76%
Rukh Vynnyky U
2 - 1 S
49%
Oleksandria H
2 - 0 S
44%
Veres Rivne U
3 - 0 S
67%
Polissya H
1 - 3 T
77%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wolfsburg U
1 - 0 S
55%
Paris SG H
1 - 1 U
83%
Heidenheim H
3 - 3 U
62%
Paris SG U
4 - 5 T
88%
Mainz 05 U
4 - 3 S
70%
Leverkusen U
2 - 0 S
51%
Stuttgart H
4 - 2 S
70%
Real Madrid H
4 - 3 S
66%
St. Pauli U
5 - 0 S
55%
Real Madrid U
2 - 1 S
71%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 67.6 vs 74.0), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Bayern Munichs angreb er på et andet niveau, med et gennemsnit på 3.0 mål per kamp og H. Kane i spidsen med 7 mål. LNZ Cherkasy scorer kun 1.4 per kamp.

Defensivt er LNZ Cherkasy langt overlegen, med kun 0.8 indkasserede mål per kamp og 5 clean sheets, mens Bayern Munich lukker 1.8 ind per kamp.

LNZ Cherkasy har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 7 kampe.

Bayern Munich har bevist sit værd mod tophold og vundet 3 af 5 kampe.

Bayern Munich er et stærkt udehold med 83% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.5 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Bayern Munich fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (78.0 vs 60.7) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere