Spring til indhold
Sammenlign Lokomotiva vs Antalyaspor

Lokomotiva vs Antalyaspor Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Lokomotiva vs Antalyaspor: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Lokomotiva Lokomotiva Hjemmehold
Antalyaspor Antalyaspor Udehold
Lokomotiva
36.1
U T U S S S U T T U

Seneste 10 Kampe

Antalyaspor
33.5
T U T T T S U T T U

Vundne Kategorier

7

Lokomotiva

4

Uafgjort

4

Antalyaspor

Præstationsradar

Lokomotiva
Antalyaspor

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 4U, 3T

10%

1S, 3U, 6T

Mål pr. Kamp
1.0

10 / 10 kampe

1.0

10 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

1.9

19 / 10 kampe

Målforskel
-4

-4

-9

-9

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
M. Sušak (2 mål)
S. van de Streek (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 5
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 7
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

0%

0S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
34.9

Ligasværhed: 45.0, Modstanderkvalitet: 48.3

50.5

Ligasværhed: 72.0, Modstanderkvalitet: 62.0

Mod Tophold
0%

0S / 1 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
0.92

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.08

1.08

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.08

Justeret Styrke
36.1

Angreb: 28.3, Forsvar: 45.3, Form: 25.5

33.5

Angreb: 33.5, Forsvar: 36.9, Form: 10.0

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1
3

46-60'

3
2

61-75'

2
1

76-90+'

3
Lokomotiva
Antalyaspor
Lokomotiva

Styrkeanalyse

36.1

Samlet

Angreb 28.3
Forsvar 45.3
Form 25.5
Stabilitet 57.7
Antalyaspor

Styrkeanalyse

33.5

Samlet

Angreb 33.5
Forsvar 36.9
Form 10.0
Stabilitet 74.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

45.0 vs 72.0

Modstanderkvalitet

48.3 vs 62.0

Mod Tophold

0% vs 0%
Lokomotiva logo Lokomotiva
U
Varaždin (54%)
T
Rijeka (44%)
U
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
S
Gorica (50%)
S
Istra (40%)
U
Vukovar (37%)
T
Dinamo Zagreb (71%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
T
Galatasaray (69%)
U
Alanyaspor (56%)
T
Göztepe (64%)
T
Konyaspor (61%)
T
Beşiktaş (65%)
S
Eyüp (53%)
U
Başakşehir (71%)
T
Gaziantep (49%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Varaždin U
1 - 1 U
54%
Rijeka H
0 - 3 T
44%
Osijek U
0 - 0 U
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica U
2 - 0 S
50%
Istra H
2 - 0 S
40%
Vukovar U
1 - 1 U
37%
Dinamo Zagreb H
0 - 5 T
71%
Hajduk U
1 - 2 T
58%
Varaždin H
1 - 1 U
48%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Galatasaray U
2 - 4 T
69%
Alanyaspor H
0 - 0 U
56%
Göztepe U
0 - 2 T
64%
Konyaspor H
0 - 2 T
61%
Beşiktaş U
2 - 4 T
65%
Eyüp H
3 - 0 S
53%
Başakşehir U
0 - 0 U
71%
Gaziantep H
1 - 4 T
49%
Rize U
0 - 1 T
64%
Fenerbahçe H
2 - 2 U
68%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Antalyaspor har mødt markant stærkere modstand (SoS: 50.5) sammenlignet med Lokomotiva (SoS: 34.9). Det betyder, at Antalyaspors statistikker vejer tungere.

Begge hold er jævne i angrebet, med Lokomotiva på 1.0 og Antalyaspor på 1.0 mål per kamp.

Lokomotiva har den defensive fordel, med 1.4 indkasserede per kamp mod Antalyaspors 1.9.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.6 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Dette er et ægte møntkast. Begge hold er bemærkelsesværdigt jævne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere