Spring til indhold
Sammenlign Lokomotiva vs Bayern Munich

Lokomotiva vs Bayern Munich Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Lokomotiva vs Bayern Munich: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Lokomotiva Lokomotiva Hjemmehold
Bayern Munich Bayern Munich Udehold
Lokomotiva
36.1
U T U S S S U T T U

Seneste 10 Kampe

Bayern Munich
78.0
S U U T S S S S S S

Vundne Kategorier

1

Lokomotiva

2

Uafgjort

12

Bayern Munich

Præstationsradar

Lokomotiva
Bayern Munich

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 4U, 3T

70%

7S, 2U, 1T

Mål pr. Kamp
1.0

10 / 10 kampe

3.0

30 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

1.8

18 / 10 kampe

Målforskel
-4

-4

+12

+12

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
M. Sušak (2 mål)
H. Kane (7 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 5
1. Halvleg: 11 / 2. Halvleg: 19
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

50%

2S / 4 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

83%

5S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
34.9

Ligasværhed: 45.0, Modstanderkvalitet: 48.3

74.0

Ligasværhed: 88.8, Modstanderkvalitet: 67.1

Mod Tophold
0%

0S / 1 kampe

60%

3S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
0.92

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.08

3.73

Faktisk: 3.0 | Diff: -0.73

Justeret Styrke
36.1

Angreb: 28.3, Forsvar: 45.3, Form: 25.5

78.0

Angreb: 100, Forsvar: 49.6, Form: 86.8

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

2
2

16-30'

2
2

31-45'

7
3

46-60'

7
2

61-75'

4
1

76-90+'

8
Lokomotiva
Bayern Munich
Lokomotiva

Styrkeanalyse

36.1

Samlet

Angreb 28.3
Forsvar 45.3
Form 25.5
Stabilitet 57.7
Bayern Munich

Styrkeanalyse

78.0

Samlet

Angreb 100
Forsvar 49.6
Form 86.8
Stabilitet 63.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

45.0 vs 88.8

Modstanderkvalitet

48.3 vs 67.1

Mod Tophold

0% vs 60%
Lokomotiva logo Lokomotiva
U
Varaždin (54%)
T
Rijeka (44%)
U
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
S
Gorica (50%)
S
Istra (40%)
U
Vukovar (37%)
T
Dinamo Zagreb (71%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
S
Wolfsburg (55%)
U
Paris SG (83%)
U
Heidenheim (62%)
T
Paris SG (88%)
S
Mainz 05 (70%)
S
Leverkusen (51%)
S
Stuttgart (70%)
S
Real Madrid (66%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Varaždin U
1 - 1 U
54%
Rijeka H
0 - 3 T
44%
Osijek U
0 - 0 U
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica U
2 - 0 S
50%
Istra H
2 - 0 S
40%
Vukovar U
1 - 1 U
37%
Dinamo Zagreb H
0 - 5 T
71%
Hajduk U
1 - 2 T
58%
Varaždin H
1 - 1 U
48%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wolfsburg U
1 - 0 S
55%
Paris SG H
1 - 1 U
83%
Heidenheim H
3 - 3 U
62%
Paris SG U
4 - 5 T
88%
Mainz 05 U
4 - 3 S
70%
Leverkusen U
2 - 0 S
51%
Stuttgart H
4 - 2 S
70%
Real Madrid H
4 - 3 S
66%
St. Pauli U
5 - 0 S
55%
Real Madrid U
2 - 1 S
71%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Bayern Munich har mødt markant stærkere modstand (SoS: 74.0) sammenlignet med Lokomotiva (SoS: 34.9). Det betyder, at Bayern Munichs statistikker vejer tungere.

Bayern Munichs angreb er på et andet niveau, med et gennemsnit på 3.0 mål per kamp og H. Kane i spidsen med 7 mål. Lokomotiva scorer kun 1.0 per kamp.

Lokomotiva har den defensive fordel, med 1.4 indkasserede per kamp mod Bayern Munichs 1.8.

Bayern Munich har bevist sit værd mod tophold og vundet 3 af 5 kampe.

Bayern Munich er et stærkt udehold med 83% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.6 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Bayern Munich den klare favorit. Overlegenhed i angreb (100), forsvar (49.6) og form (86.8) efterlader lidt plads til tvivl. Lokomotiva har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere