Spring til indhold
Sammenlign Ml. Boleslav vs Parma

Ml. Boleslav vs Parma Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Ml. Boleslav vs Parma: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Ml. Boleslav Ml. Boleslav Hjemmehold
Parma Parma Udehold
Ml. Boleslav
57.6
T U U S U U S S U S

Seneste 10 Kampe

Parma
40.5
T T S S U U T T U U

Vundne Kategorier

11

Ml. Boleslav

2

Uafgjort

2

Parma

Præstationsradar

Ml. Boleslav
Parma

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 5U, 1T

20%

2S, 4U, 4T

Mål pr. Kamp
1.7

17 / 10 kampe

0.8

8 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
0.8

8 / 10 kampe

1.4

14 / 10 kampe

Målforskel
+9

+9

-6

-6

Rent Bur
50%

5 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
M. Ševčík (4 mål)
N. Elphege (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 12
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 5
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
51.4

Ligasværhed: 58.0, Modstanderkvalitet: 47.0

63.0

Ligasværhed: 90.0, Modstanderkvalitet: 67.2

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

14%

1S / 7 kampe

Forventede mål (xG)
1.62

Faktisk: 1.7 | Diff: +0.08

1.0

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.2

Justeret Styrke
57.6

Angreb: 57.5, Forsvar: 74.4, Form: 40.6

40.5

Angreb: 30.1, Forsvar: 60.3, Form: 22.6

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

2
2

16-30'

1
3

31-45'

5

46-60'

2
4

61-75'

3

76-90+'

3
Ml. Boleslav
Parma
Ml. Boleslav

Styrkeanalyse

57.6

Samlet

Angreb 57.5
Forsvar 74.4
Form 40.6
Stabilitet 63.7
Parma

Styrkeanalyse

40.5

Samlet

Angreb 30.1
Forsvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

58.0 vs 90.0

Modstanderkvalitet

47.0 vs 67.2

Mod Tophold

0% vs 14%
Ml. Boleslav logo Ml. Boleslav
T
Dukla (46%)
U
Zlín (41%)
U
Ostrava (39%)
S
Karviná (48%)
U
Liberec (48%)
U
Dukla (46%)
S
Olomouc (51%)
S
Pardubice (57%)
Parma logo Parma
T
Roma (70%)
T
Inter Milan (84%)
S
Pisa (40%)
S
Udinese (79%)
U
Napoli (74%)
U
Lazio (76%)
T
Cremonese (51%)
T
Torino (74%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Dukla H
1 - 2 T
46%
Zlín H
1 - 1 U
41%
Ostrava U
0 - 0 U
39%
Karviná U
3 - 0 S
48%
Liberec U
0 - 0 U
48%
Dukla H
1 - 1 U
46%
Olomouc U
4 - 2 S
51%
Pardubice H
2 - 0 S
57%
Slovácko U
2 - 2 U
50%
Jablonec H
3 - 0 S
44%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Roma H
2 - 3 T
70%
Inter Milan U
0 - 2 T
84%
Pisa H
1 - 0 S
40%
Udinese U
1 - 0 S
79%
Napoli H
1 - 1 U
74%
Lazio U
1 - 1 U
76%
Cremonese H
0 - 2 T
51%
Torino U
1 - 4 T
74%
Fiorentina U
0 - 0 U
71%
Cagliari H
1 - 1 U
53%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Parma har mødt markant stærkere modstand (SoS: 63.0) sammenlignet med Ml. Boleslav (SoS: 51.4). Det betyder, at Parmas statistikker vejer tungere.

Ml. Boleslav har den offensive fordel med 1.7 mål per kamp mod Parmas 0.8.

Ml. Boleslav har den defensive fordel, med 0.8 indkasserede per kamp mod Parmas 1.4.

Ml. Boleslav har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Parma har kæmpet mod tophold og kun vundet 1 af 7 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.3 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Ml. Boleslav fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (57.6 vs 40.5) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Ml. Boleslav

Ml. Boleslav

VS
Parma

Parma

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere