Spring til indhold
Sammenlign Mladost Lučani vs Hradec Kr.

Mladost Lučani vs Hradec Kr. Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Mladost Lučani vs Hradec Kr.: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Mladost Lučani Mladost Lučani Hjemmehold
Hradec Kr. Hradec Kr. Udehold
Mladost Lučani
41.3
T S S U U S U U T T

Seneste 10 Kampe

Hradec Kr.
57.4
U T S S S S S T S U

Vundne Kategorier

1

Mladost Lučani

2

Uafgjort

12

Hradec Kr.

Præstationsradar

Mladost Lučani
Hradec Kr.

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 4U, 3T

60%

6S, 2U, 2T

Mål pr. Kamp
0.9

9 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.3

13 / 10 kampe

0.9

9 / 10 kampe

Målforskel
-4

-4

+3

+3

Rent Bur
20%

2 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
J. Ćirić (5 mål)
O. Mihálik (7 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 6 / 2. Halvleg: 3
1. Halvleg: 6 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

60%

3S / 5 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

60%

3S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
51.6

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 49.3

54.5

Ligasværhed: 58.0, Modstanderkvalitet: 52.1

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
0.93

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.03

1.26

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.06

Justeret Styrke
41.3

Angreb: 30.5, Forsvar: 57.6, Form: 30.5

57.4

Angreb: 41.8, Forsvar: 73.1, Form: 62.7

Analyse af Måltidspunkter

2

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Mladost Lučani
Hradec Kr.
Mladost Lučani

Styrkeanalyse

41.3

Samlet

Angreb 30.5
Forsvar 57.6
Form 30.5
Stabilitet 57.7
Hradec Kr.

Styrkeanalyse

57.4

Samlet

Angreb 41.8
Forsvar 73.1
Form 62.7
Stabilitet 52.0

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

55.0 vs 58.0

Modstanderkvalitet

49.3 vs 52.1

Mod Tophold

0% vs 0%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
T
Radnički Niš (49%)
S
Spartak (28%)
S
TSC (60%)
U
Radnički Krag (52%)
U
FK IMT (63%)
S
Napredak (29%)
U
Radnički Krag (57%)
U
Partizan (52%)
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
U
Jablonec (49%)
T
Plzeň (64%)
S
Teplice (54%)
S
Slavia Prague (69%)
S
Slovácko (50%)
S
Bohemians (53%)
S
Ostrava (34%)
T
Plzeň (59%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Radnički Niš U
0 - 1 T
49%
Spartak H
2 - 1 S
28%
TSC U
2 - 1 S
60%
Radnički Krag H
0 - 0 U
52%
FK IMT U
1 - 1 U
63%
Napredak H
2 - 0 S
29%
Radnički Krag U
1 - 1 U
57%
Partizan H
1 - 1 U
52%
Železničar P U
0 - 5 T
62%
Novi Pazar H
0 - 2 T
41%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Jablonec U
1 - 1 U
49%
Plzeň U
1 - 3 T
64%
Teplice U
1 - 0 S
54%
Slavia Prague H
2 - 1 S
69%
Slovácko U
3 - 1 S
50%
Bohemians H
2 - 0 S
53%
Ostrava H
1 - 0 S
34%
Plzeň H
0 - 3 T
59%
Liberec U
1 - 0 S
48%
Zlín H
0 - 0 U
41%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 51.6 vs 54.5), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Begge hold er jævne i angrebet, med Mladost Lučani på 0.9 og Hradec Kr. på 1.2 mål per kamp.

Hradec Kr. har den defensive fordel, med 0.9 indkasserede per kamp mod Mladost Lučanis 1.3.

Mladost Lučani har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Hradec Kr. har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Hradec Kr. er et stærkt udehold med 60% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.2 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Hradec Kr. fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (57.4 vs 41.3) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Hradec Kr.

Hradec Kr.

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere