Spring til indhold
Sammenlign Motor vs Napredak

Motor vs Napredak Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Motor vs Napredak: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Motor Motor Hjemmehold
Napredak Napredak Udehold
Motor
52.1
S T T T U U S S U S

Seneste 10 Kampe

Napredak
25.8
S T T T T T T T U T

Vundne Kategorier

11

Motor

3

Uafgjort

1

Napredak

Præstationsradar

Motor
Napredak

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 3U, 3T

10%

1S, 1U, 8T

Mål pr. Kamp
1.3

13 / 10 kampe

0.8

8 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
0.9

9 / 10 kampe

2.4

24 / 10 kampe

Målforskel
+4

+4

-16

-16

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

10%

1 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
40%

4 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
K. Czubak (5 mål)
N. Bogdanovski (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 8 / 2. Halvleg: 5
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

0%

0S / 4 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

17%

1S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
54.7

Ligasværhed: 57.0, Modstanderkvalitet: 53.2

41.4

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 55.5

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
1.37

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.07

0.82

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.02

Justeret Styrke
52.1

Angreb: 45.4, Forsvar: 73.3, Form: 41.9

25.8

Angreb: 24.4, Forsvar: 18.3, Form: 9.1

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

1
4

16-30'

3

31-45'

1
2

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

3
Motor
Napredak
Motor

Styrkeanalyse

52.1

Samlet

Angreb 45.4
Forsvar 73.3
Form 41.9
Stabilitet 50.5
Napredak

Styrkeanalyse

25.8

Samlet

Angreb 24.4
Forsvar 18.3
Form 9.1
Stabilitet 74.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

57.0 vs 55.0

Modstanderkvalitet

53.2 vs 55.5

Mod Tophold

0% vs 0%
Motor logo Motor
S
Wisła Płock (47%)
T
Lech (64%)
T
Widzew (59%)
T
GKS Katowice (64%)
U
Raków (54%)
U
Radomiak (58%)
S
Zagłębie (49%)
S
Nieciecza (41%)
Napredak logo Napredak
S
Spartak (33%)
T
Radnički Niš (44%)
T
Javor (56%)
T
FK IMT (58%)
T
TSC (60%)
T
Mladost Lučani (53%)
T
TSC (56%)
T
Vojvodina (68%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Wisła Płock U
4 - 0 S
47%
Lech H
0 - 1 T
64%
Widzew U
0 - 2 T
59%
GKS Katowice U
2 - 3 T
64%
Raków H
1 - 1 U
54%
Radomiak U
1 - 1 U
58%
Zagłębie H
1 - 0 S
49%
Nieciecza U
2 - 1 S
41%
Górnik H
0 - 0 U
53%
Kielce H
2 - 0 S
43%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Spartak U
3 - 0 S
33%
Radnički Niš H
0 - 1 T
44%
Javor U
0 - 4 T
56%
FK IMT H
0 - 1 T
58%
TSC U
1 - 4 T
60%
Mladost Lučani U
0 - 2 T
53%
TSC H
1 - 2 T
56%
Vojvodina U
1 - 4 T
68%
OFK H
2 - 2 U
53%
Red Star U
0 - 4 T
74%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Motor har mødt markant stærkere modstand (SoS: 54.7) sammenlignet med Napredak (SoS: 41.4). Det betyder, at Motors statistikker vejer tungere.

Motor har den offensive fordel med 1.3 mål per kamp mod Napredaks 0.8.

Defensivt er Motor langt overlegen, med kun 0.9 indkasserede mål per kamp og 4 clean sheets, mens Napredak lukker 2.4 ind per kamp.

Motor har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.7 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Motor fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (52.1 vs 25.8) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Motor

Motor

VS
Napredak

Napredak

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere