Spring til indhold
Sammenlign Napredak vs Copenhagen

Napredak vs Copenhagen Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Napredak vs Copenhagen: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Napredak Napredak Hjemmehold
Copenhagen Copenhagen Udehold
Napredak
25.8
S T T T T T T T U T

Seneste 10 Kampe

Copenhagen
68.2
S U S S S S S T T T

Vundne Kategorier

0

Napredak

2

Uafgjort

13

Copenhagen

Præstationsradar

Napredak
Copenhagen

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
10%

1S, 1U, 8T

60%

6S, 1U, 3T

Mål pr. Kamp
0.8

8 / 10 kampe

2.8

28 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
2.4

24 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Målforskel
-16

-16

+16

+16

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kampe

100%

10 / 10 kampe

Begge Scorer
40%

4 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
N. Bogdanovski (2 mål)
Y. Moukoko (5 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 14 / 2. Halvleg: 14
Hjemmesejr
0%

0S / 4 kampe

60%

3S / 5 kampe

Udesejr
17%

1S / 6 kampe

60%

3S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
41.4

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 55.5

51.2

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 48.6

Mod Tophold
0%

0S / 1 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
0.82

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.02

2.87

Faktisk: 2.8 | Diff: -0.07

Justeret Styrke
25.8

Angreb: 24.4, Forsvar: 18.3, Form: 9.1

68.2

Angreb: 94.5, Forsvar: 60.7, Form: 60.7

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

5

16-30'

5
1

31-45'

4
2

46-60'

1
1

61-75'

2
3

76-90+'

11
Napredak
Copenhagen
Napredak

Styrkeanalyse

25.8

Samlet

Angreb 24.4
Forsvar 18.3
Form 9.1
Stabilitet 74.8
Copenhagen

Styrkeanalyse

68.2

Samlet

Angreb 94.5
Forsvar 60.7
Form 60.7
Stabilitet 43.3

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

55.0 vs 55.0

Modstanderkvalitet

55.5 vs 48.6

Mod Tophold

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
S
Spartak (33%)
T
Radnički Niš (44%)
T
Javor (56%)
T
FK IMT (58%)
T
TSC (60%)
T
Mladost Lučani (53%)
T
TSC (56%)
T
Vojvodina (68%)
Copenhagen logo Copenhagen
S
Silkeborg (57%)
U
Fredericia (48%)
S
Vejle (39%)
S
OB (50%)
S
Vejle (44%)
S
Randers (52%)
S
Silkeborg (52%)
T
Fredericia (43%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Spartak U
3 - 0 S
33%
Radnički Niš H
0 - 1 T
44%
Javor U
0 - 4 T
56%
FK IMT H
0 - 1 T
58%
TSC U
1 - 4 T
60%
Mladost Lučani U
0 - 2 T
53%
TSC H
1 - 2 T
56%
Vojvodina U
1 - 4 T
68%
OFK H
2 - 2 U
53%
Red Star U
0 - 4 T
74%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Silkeborg U
4 - 0 S
57%
Fredericia U
3 - 3 U
48%
Vejle H
3 - 0 S
39%
OB H
2 - 1 S
50%
Vejle U
4 - 1 S
44%
Randers U
2 - 1 S
52%
Silkeborg H
7 - 0 S
52%
Fredericia H
1 - 2 T
43%
OB U
1 - 2 T
55%
Randers H
1 - 2 T
46%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 41.4 vs 51.2), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Copenhagens angreb er på et andet niveau, med et gennemsnit på 2.8 mål per kamp og Y. Moukoko i spidsen med 5 mål. Napredak scorer kun 0.8 per kamp.

Defensivt er Copenhagen langt overlegen, med kun 1.2 indkasserede mål per kamp og 3 clean sheets, mens Napredak lukker 2.4 ind per kamp.

Copenhagen har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Copenhagen er et stærkt udehold med 60% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.6 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Copenhagen den klare favorit. Overlegenhed i angreb (94.5), forsvar (60.7) og form (60.7) efterlader lidt plads til tvivl. Napredak har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Napredak

Napredak

VS
Copenhagen

Copenhagen

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere