Spring til indhold
Sammenlign Nieciecza vs GAK

Nieciecza vs GAK Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Nieciecza vs GAK: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Nieciecza Nieciecza Hjemmehold
GAK GAK Udehold
Nieciecza
33.8
T T S T T S T T T U

Seneste 10 Kampe

GAK
52.1
U S T T U T S S S T

Vundne Kategorier

3

Nieciecza

3

Uafgjort

9

GAK

Præstationsradar

Nieciecza
GAK

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
20%

2S, 1U, 7T

40%

4S, 2U, 4T

Mål pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

1.7

17 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
2.2

22 / 10 kampe

1.1

11 / 10 kampe

Målforskel
-11

-11

+6

+6

Rent Bur
0%

0 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
80%

8 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
K. Zapolnik (3 mål)
R. Harakaté (4 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 7
1. Halvleg: 6 / 2. Halvleg: 11
Hjemmesejr
20%

1S / 5 kampe

60%

3S / 5 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
56.1

Ligasværhed: 57.0, Modstanderkvalitet: 55.5

51.3

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 48.8

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
0.99

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.11

1.66

Faktisk: 1.7 | Diff: +0.04

Justeret Styrke
33.8

Angreb: 38.9, Forsvar: 28.3, Form: 21.2

52.1

Angreb: 57.4, Forsvar: 64.2, Form: 40.5

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

4
2

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Nieciecza
GAK
Nieciecza

Styrkeanalyse

33.8

Samlet

Angreb 38.9
Forsvar 28.3
Form 21.2
Stabilitet 57.7
GAK

Styrkeanalyse

52.1

Samlet

Angreb 57.4
Forsvar 64.2
Form 40.5
Stabilitet 44.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

57.0 vs 55.0

Modstanderkvalitet

55.5 vs 48.8

Mod Tophold

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
T
Legia (59%)
T
GKS Katowice (64%)
S
Zagłębie (54%)
T
Wisła Płock (42%)
T
Widzew (59%)
S
Piast (53%)
T
Lech (69%)
T
Motor (54%)
GAK logo GAK
U
Altach (43%)
S
WSG Tirol (44%)
T
WAC (51%)
T
Ried (55%)
U
Ried (50%)
T
Altach (48%)
S
BW Linz (55%)
S
WSG Tirol (48%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Legia H
0 - 1 T
59%
GKS Katowice U
1 - 5 T
64%
Zagłębie U
2 - 1 S
54%
Wisła Płock H
1 - 3 T
42%
Widzew U
0 - 1 T
59%
Piast H
3 - 2 S
53%
Lech U
1 - 4 T
69%
Motor H
1 - 2 T
54%
Kielce U
1 - 2 T
48%
Radomiak H
1 - 1 U
53%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Altach H
2 - 2 U
43%
WSG Tirol H
4 - 0 S
44%
WAC U
0 - 1 T
51%
Ried U
1 - 2 T
55%
Ried H
1 - 1 U
50%
Altach U
0 - 1 T
48%
BW Linz H
2 - 1 S
55%
WSG Tirol U
5 - 1 S
48%
WAC H
2 - 0 S
46%
WSG Tirol U
0 - 2 T
48%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 56.1 vs 51.3), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

GAK har den offensive fordel med 1.7 mål per kamp mod Niecieczas 1.1.

Defensivt er GAK langt overlegen, med kun 1.1 indkasserede mål per kamp og 2 clean sheets, mens Nieciecza lukker 2.2 ind per kamp.

Nieciecza har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

GAK har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.0 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

GAK fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (52.1 vs 33.8) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Nieciecza

Nieciecza

VS
GAK

GAK

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere