Spring til indhold
Sammenlign Nieciecza vs Standard

Nieciecza vs Standard Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Nieciecza vs Standard: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Nieciecza Nieciecza Hjemmehold
Standard Standard Udehold
Nieciecza
33.8
T T S T T S T T T U

Seneste 10 Kampe

Standard
65.8
S S U T S T S U U S

Vundne Kategorier

2

Nieciecza

2

Uafgjort

11

Standard

Præstationsradar

Nieciecza
Standard

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
20%

2S, 1U, 7T

50%

5S, 3U, 2T

Mål pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

1.7

17 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
2.2

22 / 10 kampe

0.9

9 / 10 kampe

Målforskel
-11

-11

+8

+8

Rent Bur
0%

0 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
70%

7 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Begge Scorer
80%

8 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
K. Zapolnik (3 mål)
C. Nielsen (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 7
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 14
Hjemmesejr
20%

1S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

67%

4S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
56.1

Ligasværhed: 57.0, Modstanderkvalitet: 55.5

66.9

Ligasværhed: 59.5, Modstanderkvalitet: 51.8

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

100%

1S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
0.99

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.11

1.77

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.07

Justeret Styrke
33.8

Angreb: 38.9, Forsvar: 28.3, Form: 21.2

65.8

Angreb: 66.2, Forsvar: 81.8, Form: 58.5

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

4
2

76-90+'

8
Nieciecza
Standard
Nieciecza

Styrkeanalyse

33.8

Samlet

Angreb 38.9
Forsvar 28.3
Form 21.2
Stabilitet 57.7
Standard

Styrkeanalyse

65.8

Samlet

Angreb 66.2
Forsvar 81.8
Form 58.5
Stabilitet 53.2

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

57.0 vs 59.5

Modstanderkvalitet

55.5 vs 51.8

Mod Tophold

0% vs 100%
Nieciecza logo Nieciecza
T
Legia (59%)
T
GKS Katowice (64%)
S
Zagłębie (54%)
T
Wisła Płock (42%)
T
Widzew (59%)
S
Piast (53%)
T
Lech (69%)
T
Motor (54%)
Standard logo Standard
S
OHL (35%)
S
Antwerp (45%)
U
Genk (54%)
T
Antwerp (40%)
S
Charleroi (51%)
T
Westerlo (57%)
S
OHL (52%)
U
Westerlo (57%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Legia H
0 - 1 T
59%
GKS Katowice U
1 - 5 T
64%
Zagłębie U
2 - 1 S
54%
Wisła Płock H
1 - 3 T
42%
Widzew U
0 - 1 T
59%
Piast H
3 - 2 S
53%
Lech U
1 - 4 T
69%
Motor H
1 - 2 T
54%
Kielce U
1 - 2 T
48%
Radomiak H
1 - 1 U
53%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
OHL H
2 - 1 S
35%
Antwerp U
5 - 0 S
45%
Genk U
1 - 1 U
54%
Antwerp H
1 - 2 T
40%
Charleroi U
2 - 1 S
51%
Westerlo H
1 - 2 T
57%
OHL U
3 - 1 S
52%
Westerlo H
0 - 0 U
57%
Antwerp U
1 - 1 U
57%
ZW U
1 - 0 S
70%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Standard har mødt markant stærkere modstand (SoS: 66.9) sammenlignet med Nieciecza (SoS: 56.1). Det betyder, at Standards statistikker vejer tungere.

Standard har den offensive fordel med 1.7 mål per kamp mod Niecieczas 1.1.

Defensivt er Standard langt overlegen, med kun 0.9 indkasserede mål per kamp og 3 clean sheets, mens Nieciecza lukker 2.2 ind per kamp.

Nieciecza har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Standard er et stærkt udehold med 67% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.0 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Standard den klare favorit. Overlegenhed i angreb (66.2), forsvar (81.8) og form (58.5) efterlader lidt plads til tvivl. Nieciecza har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Nieciecza

Nieciecza

VS
Standard

Standard

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere