Spring til indhold
Sammenlign Pardubice vs Lokomotiva

Pardubice vs Lokomotiva Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Pardubice vs Lokomotiva: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Pardubice Pardubice Hjemmehold
Lokomotiva Lokomotiva Udehold
Pardubice
55.2
T S S S S S T S U T

Seneste 10 Kampe

Lokomotiva
36.1
U T U S S S U T T U

Vundne Kategorier

12

Pardubice

2

Uafgjort

1

Lokomotiva

Præstationsradar

Pardubice
Lokomotiva

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
60%

6S, 1U, 3T

30%

3S, 4U, 3T

Mål pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

1.0

10 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

1.4

14 / 10 kampe

Målforskel
+2

+2

-4

-4

Rent Bur
20%

2 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
60%

6 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
V. Patrák (5 mål)
M. Sušak (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 7
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 5
Hjemmesejr
50%

2S / 4 kampe

40%

2S / 5 kampe

Udesejr
67%

4S / 6 kampe

20%

1S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
53.6

Ligasværhed: 58.0, Modstanderkvalitet: 50.6

34.9

Ligasværhed: 45.0, Modstanderkvalitet: 48.3

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
1.49

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.09

0.92

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.08

Justeret Styrke
55.2

Angreb: 48.3, Forsvar: 62.2, Form: 62.2

36.1

Angreb: 28.3, Forsvar: 45.3, Form: 25.5

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

2
4

31-45'

2
2

46-60'

3
3

61-75'

2
3

76-90+'

1
Pardubice
Lokomotiva
Pardubice

Styrkeanalyse

55.2

Samlet

Angreb 48.3
Forsvar 62.2
Form 62.2
Stabilitet 43.3
Lokomotiva

Styrkeanalyse

36.1

Samlet

Angreb 28.3
Forsvar 45.3
Form 25.5
Stabilitet 57.7

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

58.0 vs 45.0

Modstanderkvalitet

50.6 vs 48.3

Mod Tophold

0% vs 0%
Pardubice logo Pardubice
T
Karviná (43%)
S
Karviná (48%)
S
Zlín (41%)
S
Plzeň (64%)
S
Olomouc (46%)
S
Dukla (51%)
T
Ml. Boleslav (66%)
S
Karviná (48%)
Lokomotiva logo Lokomotiva
U
Varaždin (54%)
T
Rijeka (44%)
U
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
S
Gorica (50%)
S
Istra (40%)
U
Vukovar (37%)
T
Dinamo Zagreb (71%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Karviná H
1 - 3 T
43%
Karviná U
2 - 1 S
48%
Zlín H
3 - 1 S
41%
Plzeň U
1 - 0 S
64%
Olomouc H
2 - 1 S
46%
Dukla U
2 - 0 S
51%
Ml. Boleslav U
0 - 2 T
66%
Karviná U
2 - 1 S
48%
Teplice H
1 - 1 U
49%
Slovácko U
0 - 2 T
50%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Varaždin U
1 - 1 U
54%
Rijeka H
0 - 3 T
44%
Osijek U
0 - 0 U
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica U
2 - 0 S
50%
Istra H
2 - 0 S
40%
Vukovar U
1 - 1 U
37%
Dinamo Zagreb H
0 - 5 T
71%
Hajduk U
1 - 2 T
58%
Varaždin H
1 - 1 U
48%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Pardubice har mødt markant stærkere modstand (SoS: 53.6) sammenlignet med Lokomotiva (SoS: 34.9). Det betyder, at Pardubices statistikker vejer tungere.

Pardubice har den offensive fordel med 1.4 mål per kamp mod Lokomotivas 1.0.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Pardubice på 1.2 og Lokomotiva på 1.4 indkasserede per kamp.

Pardubice har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Pardubice er et stærkt udehold med 67% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.5 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Pardubice fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (55.2 vs 36.1) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Pardubice

Pardubice

VS
Lokomotiva

Lokomotiva

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere