Spring til indhold
Sammenlign Red Star vs Vitória SC

Red Star vs Vitória SC Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Red Star vs Vitória SC: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Red Star Red Star Hjemmehold
Vitória SC Vitória SC Udehold
Red Star
76.7
T S S U S S S S S S

Seneste 10 Kampe

Vitória SC
42.2
T T S S U S T T T U

Vundne Kategorier

11

Red Star

3

Uafgjort

1

Vitória SC

Præstationsradar

Red Star
Vitória SC

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
80%

8S, 1U, 1T

30%

3S, 2U, 5T

Mål pr. Kamp
2.5

25 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.0

10 / 10 kampe

1.5

15 / 10 kampe

Målforskel
+15

+15

-3

-3

Rent Bur
30%

3 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
90%

9 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
70%

7 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
A. Katai (7 mål)
Samu (4 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 17 / 2. Halvleg: 8
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 8
Hjemmesejr
83%

5S / 6 kampe

40%

2S / 5 kampe

Udesejr
75%

3S / 4 kampe

20%

1S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
51.2

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 48.7

54.0

Ligasværhed: 79.0, Modstanderkvalitet: 63.9

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 3 kampe

Forventede mål (xG)
2.35

Faktisk: 2.5 | Diff: +0.15

1.39

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.19

Justeret Styrke
76.7

Angreb: 84.3, Forsvar: 67.5, Form: 81.0

42.2

Angreb: 41.6, Forsvar: 52.0, Form: 31.2

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

1
7

16-30'

3
6

31-45'

5

46-60'

3
4

61-75'

3
2

76-90+'

2
Red Star
Vitória SC
Red Star

Styrkeanalyse

76.7

Samlet

Angreb 84.3
Forsvar 67.5
Form 81.0
Stabilitet 68.5
Vitória SC

Styrkeanalyse

42.2

Samlet

Angreb 41.6
Forsvar 52.0
Form 31.2
Stabilitet 49.3

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

55.0 vs 79.0

Modstanderkvalitet

48.7 vs 63.9

Mod Tophold

0% vs 0%
Red Star logo Red Star
T
Novi Pazar (41%)
S
Čukarički (50%)
S
Partizan (52%)
U
Železničar P (62%)
S
Vojvodina (63%)
S
Spartak (28%)
S
Radnik (55%)
S
Radnički Niš (44%)
Vitória SC logo Vitória SC
T
Casa Pia (48%)
T
Sporting (75%)
S
Rio Ave (61%)
S
Gil Vicente (60%)
U
AVS (64%)
S
Tondela (52%)
T
Benfica (80%)
T
Famalicão (69%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Novi Pazar H
1 - 2 T
41%
Čukarički U
2 - 1 S
50%
Partizan H
3 - 0 S
52%
Železničar P U
2 - 2 U
62%
Vojvodina H
4 - 1 S
63%
Spartak H
3 - 2 S
28%
Radnik U
2 - 1 S
55%
Radnički Niš H
2 - 0 S
44%
FK IMT U
2 - 1 S
63%
Napredak H
4 - 0 S
29%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Casa Pia H
0 - 1 T
48%
Sporting U
1 - 5 T
75%
Rio Ave H
2 - 0 S
61%
Gil Vicente U
1 - 0 S
60%
AVS U
1 - 1 U
64%
Tondela H
5 - 0 S
52%
Benfica U
0 - 3 T
80%
Famalicão H
1 - 2 T
69%
Santa Clara U
0 - 2 T
71%
Alverca H
1 - 1 U
59%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 51.2 vs 54.0), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Red Stars angreb er på et andet niveau, med et gennemsnit på 2.5 mål per kamp og A. Katai i spidsen med 7 mål. Vitória SC scorer kun 1.2 per kamp.

Red Star har den defensive fordel, med 1.0 indkasserede per kamp mod Vitória SCs 1.5.

Red Star har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Vitória SC har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 3 kampe.

Hjemmebanens fordel favoriserer Red Star, med 83% hjemmesejre.

Red Star er et stærkt udehold med 75% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.1 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Baseret på vores omfattende analyse er Red Star den klare favorit. Overlegenhed i angreb (84.3), forsvar (67.5) og form (81.0) efterlader lidt plads til tvivl. Vitória SC har brug for en exceptionel præstation.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Red Star

Red Star

VS
Vitória SC

Vitória SC

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere