Spring til indhold
Sammenlign Rijeka vs Napredak

Rijeka vs Napredak Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Rijeka vs Napredak: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Rijeka Rijeka Hjemmehold
Napredak Napredak Udehold
Rijeka
38.3
S S U T U T S T U T

Seneste 10 Kampe

Napredak
25.8
S T T T T T T T U T

Vundne Kategorier

10

Rijeka

2

Uafgjort

3

Napredak

Præstationsradar

Rijeka
Napredak

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 3U, 4T

10%

1S, 1U, 8T

Mål pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

0.8

8 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

2.4

24 / 10 kampe

Målforskel
-1

-1

-16

-16

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

10%

1 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Begge Scorer
20%

2 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
T. Fruk (4 mål)
N. Bogdanovski (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
25%

1S / 4 kampe

0%

0S / 4 kampe

Udesejr
33%

2S / 6 kampe

17%

1S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
36.5

Ligasværhed: 48.3, Modstanderkvalitet: 49.1

41.4

Ligasværhed: 55.0, Modstanderkvalitet: 55.5

Mod Tophold
0%

0S / 1 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
1.08

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.02

0.82

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.02

Justeret Styrke
38.3

Angreb: 31.7, Forsvar: 51.9, Form: 25.9

25.8

Angreb: 24.4, Forsvar: 18.3, Form: 9.1

Analyse af Måltidspunkter

3

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

2
1

61-75'

1
2

76-90+'

3
Rijeka
Napredak
Rijeka

Styrkeanalyse

38.3

Samlet

Angreb 31.7
Forsvar 51.9
Form 25.9
Stabilitet 53.2
Napredak

Styrkeanalyse

25.8

Samlet

Angreb 24.4
Forsvar 18.3
Form 9.1
Stabilitet 74.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

48.3 vs 55.0

Modstanderkvalitet

49.1 vs 55.5

Mod Tophold

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
S
Vukovar (32%)
S
Lokomotiva (49%)
U
Hajduk (53%)
T
Varaždin (54%)
U
Dinamo Zagreb (76%)
T
Osijek (40%)
S
Slaven (40%)
T
Gorica (50%)
Napredak logo Napredak
S
Spartak (33%)
T
Radnički Niš (44%)
T
Javor (56%)
T
FK IMT (58%)
T
TSC (60%)
T
Mladost Lučani (53%)
T
TSC (56%)
T
Vojvodina (68%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Vukovar H
3 - 0 S
32%
Lokomotiva U
3 - 0 S
49%
Hajduk H
0 - 0 U
53%
Varaždin U
0 - 1 T
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 U
76%
Osijek H
0 - 2 T
40%
Slaven U
2 - 0 S
40%
Gorica U
0 - 4 T
50%
Strasbourg U
1 - 1 U
57%
Istra H
0 - 2 T
40%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Spartak U
3 - 0 S
33%
Radnički Niš H
0 - 1 T
44%
Javor U
0 - 4 T
56%
FK IMT H
0 - 1 T
58%
TSC U
1 - 4 T
60%
Mladost Lučani U
0 - 2 T
53%
TSC H
1 - 2 T
56%
Vojvodina U
1 - 4 T
68%
OFK H
2 - 2 U
53%
Red Star U
0 - 4 T
74%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 36.5 vs 41.4), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Rijeka har den offensive fordel med 1.1 mål per kamp mod Napredaks 0.8.

Defensivt er Rijeka langt overlegen, med kun 1.2 indkasserede mål per kamp og 4 clean sheets, mens Napredak lukker 2.4 ind per kamp.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.8 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — usandsynligt.

Rijeka har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 12.5 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Rijeka

Rijeka

VS
Napredak

Napredak

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere