Spring til indhold
Sammenlign Rukh Vynnyky vs Larissa

Rukh Vynnyky vs Larissa Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Rukh Vynnyky vs Larissa: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hjemmehold
Larissa Larissa Udehold
Rukh Vynnyky
27.3
U T T T U T T T T T

Seneste 10 Kampe

Larissa
37.4
U U U T U T T T U U

Vundne Kategorier

2

Rukh Vynnyky

6

Uafgjort

7

Larissa

Præstationsradar

Rukh Vynnyky
Larissa

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
0%

0S, 2U, 8T

0%

0S, 6U, 4T

Mål pr. Kamp
0.3

3 / 10 kampe

0.9

9 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
2.0

20 / 10 kampe

1.4

14 / 10 kampe

Målforskel
-17

-17

-5

-5

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

10%

1 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
60%

6 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Begge Scorer
30%

3 / 10 kampe

80%

8 / 10 kampe

Topscorer
Igor Neves (2 mål)
Ľ. Tupta (3 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 1
1. Halvleg: 1 / 2. Halvleg: 8
Hjemmesejr
0%

0S / 6 kampe

0%

0S / 5 kampe

Udesejr
0%

0S / 4 kampe

0%

0S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
65.3

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 74.5

55.2

Ligasværhed: 56.0, Modstanderkvalitet: 54.6

Mod Tophold
0%

0S / 8 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
0.46

Faktisk: 0.3 | Diff: -0.16

0.95

Faktisk: 0.9 | Diff: -0.05

Justeret Styrke
27.3

Angreb: 11.5, Forsvar: 38.4, Form: 0.0

37.4

Angreb: 31.6, Forsvar: 56.1, Form: 0.0

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

1

16-30'

31-45'

1
1

46-60'

4

61-75'

1

76-90+'

4
Rukh Vynnyky
Larissa
Rukh Vynnyky

Styrkeanalyse

27.3

Samlet

Angreb 11.5
Forsvar 38.4
Form 0.0
Stabilitet 95.2
Larissa

Styrkeanalyse

37.4

Samlet

Angreb 31.6
Forsvar 56.1
Form 0.0
Stabilitet 92.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

98.0 vs 56.0

Modstanderkvalitet

74.5 vs 54.6

Mod Tophold

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
U
Veres Rivne (62%)
T
Zorya (75%)
T
Karpaty Lviv (81%)
T
Kryvbas KR (76%)
U
Kolos (78%)
T
Shakhtar D (83%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
T
Epitsentr (79%)
Larissa logo Larissa
U
Panaitolikos (53%)
U
Asteras (56%)
U
Panserraikos (54%)
T
Panserraikos (49%)
U
Kifisia (49%)
T
Atromitos (59%)
T
Panaitolikos (48%)
T
Asteras (61%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne H
0 - 0 U
62%
Zorya H
1 - 2 T
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 T
81%
Kryvbas KR U
0 - 3 T
76%
Kolos H
1 - 1 U
78%
Shakhtar D U
0 - 3 T
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 T
74%
Epitsentr U
0 - 2 T
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 T
74%
Obolon U
0 - 1 T
63%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Panaitolikos U
1 - 1 U
53%
Asteras H
1 - 1 U
56%
Panserraikos U
1 - 1 U
54%
Panserraikos H
0 - 1 T
49%
Kifisia H
1 - 1 U
49%
Atromitos U
2 - 3 T
59%
Panaitolikos H
1 - 2 T
48%
Asteras U
1 - 3 T
61%
Olympiakos U
0 - 0 U
61%
Asteras H
1 - 1 U
56%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Rukh Vynnyky har mødt markant stærkere modstand (SoS: 65.3) sammenlignet med Larissa (SoS: 55.2). Det betyder, at Rukh Vynnykys statistikker vejer tungere.

Larissa har den offensive fordel med 0.9 mål per kamp mod Rukh Vynnykys 0.3.

Larissa har den defensive fordel, med 1.4 indkasserede per kamp mod Rukh Vynnykys 2.0.

Rukh Vynnyky har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 8 kampe.

Larissa har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.3 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Larissa har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 10.1 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Larissa

Larissa

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere