Spring til indhold
Sammenlign Sint-Truiden vs Kasımpaşa

Sint-Truiden vs Kasımpaşa Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Sint-Truiden vs Kasımpaşa: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hjemmehold
Kasımpaşa Kasımpaşa Udehold
Sint-Truiden
43.1
T S S S U T T T T S

Seneste 10 Kampe

Kasımpaşa
39.5
T U T S U S T S U T

Vundne Kategorier

5

Sint-Truiden

6

Uafgjort

4

Kasımpaşa

Præstationsradar

Sint-Truiden
Kasımpaşa

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 1U, 5T

30%

3S, 3U, 4T

Mål pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

1.7

17 / 10 kampe

Målforskel
0

0

-5

-5

Rent Bur
20%

2 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
R. Ito (3 mål)
A. Benedyczak (8 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 9
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 5
Hjemmesejr
60%

3S / 5 kampe

60%

3S / 5 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

0%

0S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
45.2

Ligasværhed: 59.5, Modstanderkvalitet: 61.2

48.9

Ligasværhed: 72.0, Modstanderkvalitet: 57.4

Mod Tophold
0%

0S / 4 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
1.22

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.02

1.3

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.1

Justeret Styrke
43.1

Angreb: 38.1, Forsvar: 57.1, Form: 38.1

39.5

Angreb: 39.6, Forsvar: 42.9, Form: 29.7

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

4
2

16-30'

1

31-45'

2
1

46-60'

4
3

61-75'

1
5

76-90+'

1
Sint-Truiden
Kasımpaşa
Sint-Truiden

Styrkeanalyse

43.1

Samlet

Angreb 38.1
Forsvar 57.1
Form 38.1
Stabilitet 39.7
Kasımpaşa

Styrkeanalyse

39.5

Samlet

Angreb 39.6
Forsvar 42.9
Form 29.7
Stabilitet 53.2

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

59.5 vs 72.0

Modstanderkvalitet

61.2 vs 57.4

Mod Tophold

0% vs 0%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
T
Club Brugge (71%)
S
R. Union SG (64%)
S
Mechelen (34%)
S
Anderlecht (35%)
U
Gent (51%)
T
Club Brugge (78%)
T
R. Union SG (80%)
T
R. Union SG (75%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
T
Gençlerbirliği (50%)
U
Kocaelispor (46%)
T
Başakşehir (71%)
S
Alanyaspor (56%)
U
Göztepe (64%)
S
Kayseri (44%)
T
Beşiktaş (65%)
S
Eyüp (53%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Club Brugge U
0 - 2 T
71%
R. Union SG H
2 - 1 S
64%
Mechelen U
4 - 1 S
34%
Anderlecht H
2 - 0 S
35%
Gent U
0 - 0 U
51%
Club Brugge H
1 - 2 T
78%
R. Union SG U
0 - 1 T
80%
R. Union SG H
1 - 3 T
75%
Genk U
0 - 1 T
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 S
58%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Gençlerbirliği U
2 - 3 T
50%
Kocaelispor H
1 - 1 U
46%
Başakşehir U
0 - 4 T
71%
Alanyaspor H
1 - 0 S
56%
Göztepe U
3 - 3 U
64%
Kayseri H
2 - 0 S
44%
Beşiktaş U
1 - 2 T
65%
Eyüp H
1 - 0 S
53%
Konyaspor U
1 - 1 U
66%
Rize H
0 - 3 T
59%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 45.2 vs 48.9), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Begge hold er jævne i angrebet, med Sint-Truiden på 1.2 og Kasımpaşa på 1.2 mål per kamp.

Sint-Truiden har den defensive fordel, med 1.2 indkasserede per kamp mod Kasımpaşas 1.7.

Sint-Truiden har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 4 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.6 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere