Spring til indhold
Sammenlign Sint-Truiden vs Lille

Sint-Truiden vs Lille Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Sint-Truiden vs Lille: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Sint-Truiden Sint-Truiden Hjemmehold
Lille Lille Udehold
Sint-Truiden
43.1
T S S S U T T T T S

Seneste 10 Kampe

Lille
72.8
S U S U S S S T S T

Vundne Kategorier

3

Sint-Truiden

1

Uafgjort

11

Lille

Præstationsradar

Sint-Truiden
Lille

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 1U, 5T

60%

6S, 2U, 2T

Mål pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

1.4

14 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

0.6

6 / 10 kampe

Målforskel
0

0

+8

+8

Rent Bur
20%

2 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
50%

5 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Topscorer
R. Ito (3 mål)
Matías Fernández (4 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 9
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 9
Hjemmesejr
60%

3S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Udesejr
20%

1S / 5 kampe

83%

5S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
45.2

Ligasværhed: 59.5, Modstanderkvalitet: 61.2

75.1

Ligasværhed: 85.8, Modstanderkvalitet: 68.6

Mod Tophold
0%

0S / 4 kampe

67%

4S / 6 kampe

Forventede mål (xG)
1.22

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.02

1.66

Faktisk: 1.4 | Diff: -0.26

Justeret Styrke
43.1

Angreb: 38.1, Forsvar: 57.1, Form: 38.1

72.8

Angreb: 58.4, Forsvar: 100, Form: 75.1

Analyse af Måltidspunkter

0-15'

1
2

16-30'

3
1

31-45'

1
1

46-60'

6
3

61-75'

1
5

76-90+'

2
Sint-Truiden
Lille
Sint-Truiden

Styrkeanalyse

43.1

Samlet

Angreb 38.1
Forsvar 57.1
Form 38.1
Stabilitet 39.7
Lille

Styrkeanalyse

72.8

Samlet

Angreb 58.4
Forsvar 100
Form 75.1
Stabilitet 52.0

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

59.5 vs 85.8

Modstanderkvalitet

61.2 vs 68.6

Mod Tophold

0% vs 67%
Sint-Truiden logo Sint-Truiden
T
Club Brugge (71%)
S
R. Union SG (64%)
S
Mechelen (34%)
S
Anderlecht (35%)
U
Gent (51%)
T
Club Brugge (78%)
T
R. Union SG (80%)
T
R. Union SG (75%)
Lille logo Lille
S
Monaco (77%)
U
Le Havre (53%)
S
Paris FC (77%)
U
Nice (55%)
S
Toulouse (62%)
S
Lens (71%)
S
Marseille (66%)
T
Aston Villa (75%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Club Brugge U
0 - 2 T
71%
R. Union SG H
2 - 1 S
64%
Mechelen U
4 - 1 S
34%
Anderlecht H
2 - 0 S
35%
Gent U
0 - 0 U
51%
Club Brugge H
1 - 2 T
78%
R. Union SG U
0 - 1 T
80%
R. Union SG H
1 - 3 T
75%
Genk U
0 - 1 T
66%
Cercle Brugge H
2 - 1 S
58%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Monaco U
1 - 0 S
77%
Le Havre H
1 - 1 U
53%
Paris FC U
1 - 0 S
77%
Nice H
0 - 0 U
55%
Toulouse U
4 - 0 S
62%
Lens H
3 - 0 S
71%
Marseille U
2 - 1 S
66%
Aston Villa U
0 - 2 T
75%
Rennes U
2 - 1 S
80%
Aston Villa H
0 - 1 T
70%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Lille har mødt markant stærkere modstand (SoS: 75.1) sammenlignet med Sint-Truiden (SoS: 45.2). Det betyder, at Lilles statistikker vejer tungere.

Begge hold er jævne i angrebet, med Sint-Truiden på 1.2 og Lille på 1.4 mål per kamp.

Lille har den defensive fordel, med 0.6 indkasserede per kamp mod Sint-Truidens 1.2.

Sint-Truiden har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 4 kampe.

Lille har bevist sit værd mod tophold og vundet 4 af 6 kampe.

Lille er et stærkt udehold med 83% sejre, hvilket antyder, at de kan præstere uanset sted.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.2 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Lille fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (72.8 vs 43.1) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Sint-Truiden

Sint-Truiden

VS
Lille

Lille

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere