Spring til indhold
Sammenlign Toulouse vs Antwerp

Toulouse vs Antwerp Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Toulouse vs Antwerp: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Toulouse Toulouse Hjemmehold
Antwerp Antwerp Udehold
Toulouse
41.6
S S U T T T T S S T

Seneste 10 Kampe

Antwerp
41.9
T T S S S T T T U U

Vundne Kategorier

6

Toulouse

3

Uafgjort

6

Antwerp

Præstationsradar

Toulouse
Antwerp

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 1U, 5T

30%

3S, 2U, 5T

Mål pr. Kamp
1.5

15 / 10 kampe

1.1

11 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
2.2

22 / 10 kampe

1.5

15 / 10 kampe

Målforskel
-7

-7

-4

-4

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
80%

8 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
70%

7 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
Emersonn (3 mål)
C. Scott (4 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 9 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 8
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

20%

1S / 5 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

40%

2S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
56.0

Ligasværhed: 81.9, Modstanderkvalitet: 66.3

56.3

Ligasværhed: 59.5, Modstanderkvalitet: 54.2

Mod Tophold
0%

0S / 4 kampe

0%

0S / 0 kampe

Forventede mål (xG)
1.94

Faktisk: 1.5 | Diff: -0.44

1.15

Faktisk: 1.1 | Diff: -0.05

Justeret Styrke
41.6

Angreb: 53.0, Forsvar: 28.3, Form: 42.4

41.9

Angreb: 39.0, Forsvar: 53.1, Form: 31.9

Analyse af Måltidspunkter

5

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

1
1

46-60'

3
1

61-75'

1
5

76-90+'

4
Toulouse
Antwerp
Toulouse

Styrkeanalyse

41.6

Samlet

Angreb 53.0
Forsvar 28.3
Form 42.4
Stabilitet 39.7
Antwerp

Styrkeanalyse

41.9

Samlet

Angreb 39.0
Forsvar 53.1
Form 31.9
Stabilitet 49.3

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

81.9 vs 59.5

Modstanderkvalitet

66.3 vs 54.2

Mod Tophold

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
S
Lyon (65%)
S
Strasbourg (60%)
U
Monaco (72%)
T
Lens (60%)
T
Lens (76%)
T
Lille (73%)
T
Paris SG (84%)
S
Lorient (64%)
Antwerp logo Antwerp
T
Charleroi (46%)
T
Standard (55%)
S
Westerlo (50%)
S
Standard (60%)
S
OHL (35%)
T
Charleroi (62%)
T
Genk (61%)
T
OHL (52%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lyon H
2 - 1 S
65%
Strasbourg U
2 - 1 S
60%
Monaco H
2 - 2 U
72%
Lens U
1 - 4 T
60%
Lens U
2 - 3 T
76%
Lille H
0 - 4 T
73%
Paris SG U
1 - 3 T
84%
Lorient H
1 - 0 S
64%
Metz U
4 - 3 S
48%
Marseille H
0 - 1 T
61%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Charleroi H
0 - 1 T
46%
Standard H
0 - 5 T
55%
Westerlo U
4 - 2 S
50%
Standard U
2 - 1 S
60%
OHL H
2 - 0 S
35%
Charleroi U
1 - 2 T
62%
Genk H
1 - 2 T
61%
OHL U
0 - 1 T
52%
Standard H
1 - 1 U
67%
La Louvière U
0 - 0 U
54%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 56.0 vs 56.3), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Toulouse har den offensive fordel med 1.5 mål per kamp mod Antwerps 1.1.

Antwerp har den defensive fordel, med 1.5 indkasserede per kamp mod Toulouses 2.2.

Toulouse har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 4 kampe.

Antwerp har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 3.2 mål i alt. Over 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Dette er et ægte møntkast. Begge hold er bemærkelsesværdigt jævne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Toulouse

Toulouse

VS
Antwerp

Antwerp

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere