Spring til indhold
Sammenlign Veres Rivne vs Varaždin

Veres Rivne vs Varaždin Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Veres Rivne vs Varaždin: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Veres Rivne Veres Rivne Hjemmehold
Varaždin Varaždin Udehold
Veres Rivne
42.7
T U U T S T S U T U

Seneste 10 Kampe

Varaždin
42.1
U T T S S S U T S U

Vundne Kategorier

4

Veres Rivne

3

Uafgjort

8

Varaždin

Præstationsradar

Veres Rivne
Varaždin

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
20%

2S, 4U, 4T

40%

4S, 3U, 3T

Mål pr. Kamp
1.0

10 / 10 kampe

1.3

13 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.4

14 / 10 kampe

1.1

11 / 10 kampe

Målforskel
-4

-4

+2

+2

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
30%

3 / 10 kampe

70%

7 / 10 kampe

Topscorer
I. Kharatin (2 mål)
A. Latković (4 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 7
1. Halvleg: 8 / 2. Halvleg: 5
Hjemmesejr
25%

1S / 4 kampe

60%

3S / 5 kampe

Udesejr
17%

1S / 6 kampe

20%

1S / 5 kampe

Kampprogram Sværhed
63.0

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 68.0

34.6

Ligasværhed: 45.0, Modstanderkvalitet: 47.4

Mod Tophold
0%

0S / 6 kampe

0%

0S / 1 kampe

Forventede mål (xG)
1.36

Faktisk: 1.0 | Diff: -0.36

1.06

Faktisk: 1.3 | Diff: +0.24

Justeret Styrke
42.7

Angreb: 37.7, Forsvar: 60.3, Form: 22.6

42.1

Angreb: 36.7, Forsvar: 53.6, Form: 33.8

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

4

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

1
Veres Rivne
Varaždin
Veres Rivne

Styrkeanalyse

42.7

Samlet

Angreb 37.7
Forsvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0
Varaždin

Styrkeanalyse

42.1

Samlet

Angreb 36.7
Forsvar 53.6
Form 33.8
Stabilitet 50.5

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

98.0 vs 45.0

Modstanderkvalitet

68.0 vs 47.4

Mod Tophold

0% vs 0%
Veres Rivne logo Veres Rivne
T
Kryvbas KR (71%)
U
Rukh Vynnyky (49%)
U
Epitsentr (74%)
T
Zorya (80%)
S
Oleksandria (49%)
T
Metalist 1925 (79%)
S
Obolon (58%)
U
Polissya (82%)
Varaždin logo Varaždin
U
Lokomotiva (44%)
T
Hajduk (58%)
T
Dinamo Zagreb (76%)
S
Rijeka (44%)
S
Osijek (46%)
S
Slaven (35%)
U
Gorica (44%)
T
Istra (46%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kryvbas KR H
1 - 3 T
71%
Rukh Vynnyky U
0 - 0 U
49%
Epitsentr H
3 - 3 U
74%
Zorya U
0 - 2 T
80%
Oleksandria U
3 - 0 S
49%
Metalist 1925 U
0 - 4 T
79%
Obolon H
2 - 0 S
58%
Polissya U
1 - 1 U
82%
Kolos H
0 - 1 T
78%
Kudrivka U
0 - 0 U
60%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lokomotiva H
1 - 1 U
44%
Hajduk U
1 - 3 T
58%
Dinamo Zagreb U
1 - 2 T
76%
Rijeka H
1 - 0 S
44%
Osijek U
2 - 0 S
46%
Slaven H
2 - 1 S
35%
Gorica H
1 - 1 U
44%
Istra U
1 - 2 T
46%
Vukovar H
2 - 0 S
32%
Lokomotiva U
1 - 1 U
49%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Veres Rivne har mødt markant stærkere modstand (SoS: 63.0) sammenlignet med Varaždin (SoS: 34.6). Det betyder, at Veres Rivnes statistikker vejer tungere.

Varaždin har den offensive fordel med 1.3 mål per kamp mod Veres Rivnes 1.0.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Veres Rivne på 1.4 og Varaždin på 1.1 indkasserede per kamp.

Veres Rivne har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 6 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.4 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Dette er et ægte møntkast. Begge hold er bemærkelsesværdigt jævne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Veres Rivne

Veres Rivne

VS
Varaždin

Varaždin

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere