Spring til indhold
Sammenlign Zagłębie vs Epitsentr

Zagłębie vs Epitsentr Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Zagłębie vs Epitsentr: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Zagłębie Zagłębie Hjemmehold
Epitsentr Epitsentr Udehold
Zagłębie
47.1
S U T T S T T T S S

Seneste 10 Kampe

Epitsentr
63.4
S U U U U T S T S S

Vundne Kategorier

2

Zagłębie

3

Uafgjort

10

Epitsentr

Præstationsradar

Zagłębie
Epitsentr

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
40%

4S, 1U, 5T

40%

4S, 4U, 2T

Mål pr. Kamp
1.0

10 / 10 kampe

1.7

17 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
0.9

9 / 10 kampe

1.1

11 / 10 kampe

Målforskel
+1

+1

+6

+6

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Begge Scorer
30%

3 / 10 kampe

50%

5 / 10 kampe

Topscorer
M. Reguła (2 mål)
V. Sydun (5 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 4 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 7 / 2. Halvleg: 10
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

67%

4S / 6 kampe

Udesejr
40%

2S / 5 kampe

0%

0S / 4 kampe

Kampprogram Sværhed
54.2

Ligasværhed: 57.0, Modstanderkvalitet: 52.3

72.5

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 66.5

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

40%

2S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
0.99

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.01

2.01

Faktisk: 1.7 | Diff: -0.31

Justeret Styrke
47.1

Angreb: 34.7, Forsvar: 72.9, Form: 41.7

63.4

Angreb: 69.4, Forsvar: 77.6, Form: 49.0

Analyse af Måltidspunkter

2

0-15'

4
2

16-30'

31-45'

3
1

46-60'

7
4

61-75'

1
1

76-90+'

2
Zagłębie
Epitsentr
Zagłębie

Styrkeanalyse

47.1

Samlet

Angreb 34.7
Forsvar 72.9
Form 41.7
Stabilitet 39.7
Epitsentr

Styrkeanalyse

63.4

Samlet

Angreb 69.4
Forsvar 77.6
Form 49.0
Stabilitet 56.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

57.0 vs 98.0

Modstanderkvalitet

52.3 vs 66.5

Mod Tophold

0% vs 40%
Zagłębie logo Zagłębie
S
Górnik (58%)
U
Cracovia (40%)
T
Nieciecza (36%)
T
Legia (64%)
S
Radomiak (53%)
T
Arka (49%)
T
Motor (59%)
T
Lech (64%)
Epitsentr logo Epitsentr
S
Polissya (77%)
U
Obolon (63%)
U
Veres Rivne (67%)
U
Oleksandria (44%)
U
Karpaty Lviv (81%)
T
Zorya (80%)
S
Kudrivka (55%)
T
Kryvbas KR (76%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Górnik U
2 - 0 S
58%
Cracovia H
0 - 0 U
40%
Nieciecza H
1 - 2 T
36%
Legia U
0 - 1 T
64%
Radomiak H
1 - 0 S
53%
Arka U
1 - 3 T
49%
Motor U
0 - 1 T
59%
Lech H
0 - 1 T
64%
Piast U
3 - 1 S
58%
Wisła Płock H
2 - 0 S
42%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Polissya H
3 - 2 S
77%
Obolon U
2 - 2 U
63%
Veres Rivne U
3 - 3 U
67%
Oleksandria H
1 - 1 U
44%
Karpaty Lviv H
0 - 0 U
81%
Zorya U
0 - 1 T
80%
Kudrivka H
1 - 0 S
55%
Kryvbas KR U
1 - 2 T
76%
Rukh Vynnyky H
2 - 0 S
44%
Kolos H
4 - 0 S
78%

AI-Analyse

Ser vi på de rå statistikker, ser begge hold ud til at være i form, men anvendelsen af kampprogram-filteret afslører et langt klarere billede.

Epitsentr har mødt markant stærkere modstand (SoS: 72.5) sammenlignet med Zagłębie (SoS: 54.2). Det betyder, at Epitsentrs statistikker vejer tungere.

Epitsentr har den offensive fordel med 1.7 mål per kamp mod Zagłębies 1.0.

Begge forsvar er sammenlignelige, med Zagłębie på 0.9 og Epitsentr på 1.1 indkasserede per kamp.

Zagłębie har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Epitsentr har kæmpet mod tophold og kun vundet 2 af 5 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.3 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Epitsentr fremstår som favorit. Med en stærkere samlet rating (63.4 vs 47.1) bør de kontrollere kampen.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Zagłębie

Zagłębie

VS
Epitsentr

Epitsentr

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere