Spring til indhold
Sammenlign Zürich vs Kudrivka

Zürich vs Kudrivka Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Zürich vs Kudrivka: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Zürich Zürich Hjemmehold
Kudrivka Kudrivka Udehold
Zürich
33.6
S U T T T S T T T T

Seneste 10 Kampe

Kudrivka
38.7
T U T T T T T U U S

Vundne Kategorier

7

Zürich

2

Uafgjort

6

Kudrivka

Præstationsradar

Zürich
Kudrivka

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
20%

2S, 1U, 7T

10%

1S, 3U, 6T

Mål pr. Kamp
1.0

10 / 10 kampe

0.6

6 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.9

19 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Målforskel
-9

-9

-6

-6

Rent Bur
0%

0 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
90%

9 / 10 kampe

20%

2 / 10 kampe

Begge Scorer
70%

7 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Topscorer
Ivan Cavaleiro (3 mål)
O. Kozak (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 7
1. Halvleg: 0 / 2. Halvleg: 6
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

0%

0S / 4 kampe

Udesejr
0%

0S / 5 kampe

17%

1S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
49.1

Ligasværhed: 48.0, Modstanderkvalitet: 49.8

64.7

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 72.8

Mod Tophold
0%

0S / 0 kampe

0%

0S / 7 kampe

Forventede mål (xG)
0.96

Faktisk: 1.0 | Diff: +0.04

0.73

Faktisk: 0.6 | Diff: -0.13

Justeret Styrke
33.6

Angreb: 33.0, Forsvar: 36.3, Form: 19.8

38.7

Angreb: 22.9, Forsvar: 68.8, Form: 11.5

Analyse af Måltidspunkter

1

0-15'

1

16-30'

1

31-45'

1

46-60'

1
5

61-75'

2
1

76-90+'

3
Zürich
Kudrivka
Zürich

Styrkeanalyse

33.6

Samlet

Angreb 33.0
Forsvar 36.3
Form 19.8
Stabilitet 57.7
Kudrivka

Styrkeanalyse

38.7

Samlet

Angreb 22.9
Forsvar 68.8
Form 11.5
Stabilitet 74.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

48.0 vs 98.0

Modstanderkvalitet

49.8 vs 72.8

Mod Tophold

0% vs 0%
Zürich logo Zürich
S
GC Zürich (31%)
U
Winterthur (46%)
T
Lausanne (48%)
T
Lugano (50%)
T
St.Gallen (60%)
S
Thun (44%)
T
Sion (62%)
T
Servette (63%)
Kudrivka logo Kudrivka
T
Kolos (83%)
U
Obolon (63%)
T
Shakhtar D (78%)
T
Metalist 1925 (79%)
T
Kryvbas KR (71%)
T
Epitsentr (79%)
T
Polissya (77%)
U
Veres Rivne (62%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
GC Zürich H
2 - 1 S
31%
Winterthur U
2 - 2 U
46%
Lausanne U
0 - 3 T
48%
Lugano H
0 - 1 T
50%
St.Gallen U
1 - 2 T
60%
Thun H
2 - 1 S
44%
Sion H
1 - 2 T
62%
Servette U
1 - 2 T
63%
Lausanne H
1 - 2 T
38%
Young Boys U
0 - 3 T
56%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Kolos U
0 - 1 T
83%
Obolon U
1 - 1 U
63%
Shakhtar D H
1 - 3 T
78%
Metalist 1925 U
0 - 1 T
79%
Kryvbas KR H
1 - 2 T
71%
Epitsentr U
0 - 1 T
79%
Polissya H
0 - 2 T
77%
Veres Rivne H
0 - 0 U
62%
Karpaty Lviv U
1 - 1 U
86%
SK Poltava U
2 - 0 S
50%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Kudrivka har mødt markant stærkere modstand (SoS: 64.7) sammenlignet med Zürich (SoS: 49.1). Det betyder, at Kudrivkas statistikker vejer tungere.

Zürich har den offensive fordel med 1.0 mål per kamp mod Kudrivkas 0.6.

Kudrivka har den defensive fordel, med 1.2 indkasserede per kamp mod Zürichs 1.9.

Zürich har ikke mødt tophold for nylig, hvilket gør det svært at vurdere deres loft.

Kudrivka har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 7 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.4 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — sandsynligt.

Kudrivka har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 5.1 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Zürich

Zürich

VS
Kudrivka

Kudrivka

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere