Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Alverca vs Kasımpaşa

Alverca vs Kasımpaşa Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Alverca vs Kasımpaşa: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Alverca Alverca Γηπεδούχος
Kasımpaşa Kasımpaşa Φιλοξενούμενος
Alverca
44.7
Ι Η Ν Η Ν Ν Η Ι Ι Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Kasımpaşa
39.5
Η Ι Η Ν Ι Ν Η Ν Ι Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

7

Alverca

5

Ισοπαλία

3

Kasımpaşa

Ραντάρ Απόδοσης

Alverca
Kasımpaşa

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 4Ι, 3Η

30%

3Ν, 3Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.3

13 / 10 αγώνες

1.7

17 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-1

-1

-5

-5

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
50%

5 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
70%

7 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Figueiredo (4 γκολ)
A. Benedyczak (8 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 8
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
20%

1Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
52.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 59.7

48.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 72.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 57.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 2 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.42

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.22

1.3

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.1

Προσαρμοσμένη Δύναμη
44.7

Επίθεση: 41.0, Άμυνα: 58.1, Φόρμα: 30.7

39.5

Επίθεση: 39.6, Άμυνα: 42.9, Φόρμα: 29.7

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

4
1

16-30'

31-45'

2
2

46-60'

4
3

61-75'

1
3

76-90+'

1
Alverca
Kasımpaşa
Alverca

Ανάλυση Δύναμης

44.7

Συνολικά

Επίθεση 41.0
Άμυνα 58.1
Φόρμα 30.7
Σταθερότητα 57.7
Kasımpaşa

Ανάλυση Δύναμης

39.5

Συνολικά

Επίθεση 39.6
Άμυνα 42.9
Φόρμα 29.7
Σταθερότητα 53.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

79.0 vs 72.0

Ποιότητα Αντιπάλου

59.7 vs 57.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
Ι
Estoril (47%)
Η
Porto (74%)
Ν
Arouca (57%)
Η
Nacional (57%)
Ν
Casa Pia (48%)
Ν
Rio Ave (66%)
Η
Sporting (70%)
Ι
Gil Vicente (60%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
Η
Gençlerbirliği (50%)
Ι
Kocaelispor (46%)
Η
Başakşehir (71%)
Ν
Alanyaspor (56%)
Ι
Göztepe (64%)
Ν
Kayseri (44%)
Η
Beşiktaş (65%)
Ν
Eyüp (53%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Estoril Ε
1 - 1 Ι
47%
Porto Ε
0 - 1 Η
74%
Arouca Ε
2 - 1 Ν
57%
Nacional Ε
0 - 1 Η
57%
Casa Pia Ε
3 - 1 Ν
48%
Rio Ave Ε
2 - 1 Ν
66%
Sporting Ε
1 - 4 Η
70%
Gil Vicente Ε
2 - 2 Ι
60%
AVS Ε
0 - 0 Ι
59%
Vitória SC Ε
1 - 1 Ι
59%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Gençlerbirliği Ε
2 - 3 Η
50%
Kocaelispor Ε
1 - 1 Ι
46%
Başakşehir Ε
0 - 4 Η
71%
Alanyaspor Ε
1 - 0 Ν
56%
Göztepe Ε
3 - 3 Ι
64%
Kayseri Ε
2 - 0 Ν
44%
Beşiktaş Ε
1 - 2 Η
65%
Eyüp Ε
1 - 0 Ν
53%
Konyaspor Ε
1 - 1 Ι
66%
Rize Ε
0 - 3 Η
59%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 52.5 vs 48.9), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Alverca στο 1.2 και Kasımpaşa στο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Η Alverca έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.3 ανά αγώνα έναντι 1.7 της Kasımpaşa.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.7 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Alverca έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 5.2 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Alverca

Alverca

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα