Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Anderlecht vs WSG Tirol

Anderlecht vs WSG Tirol Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Anderlecht vs WSG Tirol: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Anderlecht Anderlecht Γηπεδούχος
WSG Tirol WSG Tirol Φιλοξενούμενος
Anderlecht
34.9
Ι Η Η Η Ν Ν Η Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

WSG Tirol
37.2
Ι Η Ν Ι Ι Η Ν Η Η Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

7

Anderlecht

2

Ισοπαλία

6

WSG Tirol

Ραντάρ Απόδοσης

Anderlecht
WSG Tirol

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
20%

2Ν, 2Ι, 6Η

30%

3Ν, 3Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
2.1

21 / 10 αγώνες

2.0

20 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-7

-7

-9

-9

Ανέπαφη Εστία
0%

0 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
70%

7 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Cvetković (5 γκολ)
A. Ola-Adebomi (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 10
1ο Ημίχρονο: 5 / 2ο Ημίχρονο: 6
Νίκες Εντός
25%

1Ν / 4 αγώνες

50%

3Ν / 6 αγώνες

Νίκες Εκτός
17%

1Ν / 6 αγώνες

0%

0Ν / 4 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
44.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 59.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 59.1

53.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 55.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 52.1

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 2 αγώνες

0%

0Ν / 0 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.41

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.01

1.02

Πραγματικά: 1.1 | Διαφ: +0.08

Προσαρμοσμένη Δύναμη
34.9

Επίθεση: 44.1, Άμυνα: 28.4, Φόρμα: 18.9

37.2

Επίθεση: 37.9, Άμυνα: 34.4, Φόρμα: 31.0

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

1
1

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

6

76-90+'

4
Anderlecht
WSG Tirol
Anderlecht

Ανάλυση Δύναμης

34.9

Συνολικά

Επίθεση 44.1
Άμυνα 28.4
Φόρμα 18.9
Σταθερότητα 59.2
WSG Tirol

Ανάλυση Δύναμης

37.2

Συνολικά

Επίθεση 37.9
Άμυνα 34.4
Φόρμα 31.0
Σταθερότητα 53.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

59.5 vs 55.0

Ποιότητα Αντιπάλου

59.1 vs 52.1

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Anderlecht logo Anderlecht
Ι
Gent (51%)
Η
Club Brugge (66%)
Η
R. Union SG (64%)
Η
Sint-Truiden (49%)
Ν
Mechelen (34%)
Ν
Gent (58%)
Η
Club Brugge (83%)
Η
Cercle Brugge (58%)
WSG Tirol logo WSG Tirol
Ι
BW Linz (55%)
Η
GAK (58%)
Ν
Ried (50%)
Ι
Altach (48%)
Ι
Altach (43%)
Η
BW Linz (60%)
Ν
WAC (46%)
Η
GAK (53%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Gent Ε
1 - 1 Ι
51%
Club Brugge Ε
1 - 3 Η
66%
R. Union SG Ε
1 - 3 Η
64%
Sint-Truiden Ε
0 - 2 Η
49%
Mechelen Ε
2 - 1 Ν
34%
Gent Ε
3 - 1 Ν
58%
Club Brugge Ε
2 - 4 Η
83%
Cercle Brugge Ε
2 - 3 Η
58%
Mechelen Ε
0 - 1 Η
45%
Club Brugge Ε
2 - 2 Ι
83%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
BW Linz Ε
1 - 1 Ι
55%
GAK Ε
0 - 4 Η
58%
Ried Ε
1 - 0 Ν
50%
Altach Ε
0 - 0 Ι
48%
Altach Ε
2 - 2 Ι
43%
BW Linz Ε
0 - 5 Η
60%
WAC Ε
3 - 1 Ν
46%
GAK Ε
1 - 5 Η
53%
Ried Ε
1 - 2 Η
55%
GAK Ε
2 - 0 Ν
53%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 44.5 vs 53.3), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Anderlecht στο 1.4 και WSG Tirol στο 1.1 γκολ ανά αγώνα.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Anderlecht να δέχεται 2.1 και WSG Tirol να δέχεται 2.0 ανά αγώνα.

Η WSG Tirol δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.3 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Anderlecht

Anderlecht

VS
WSG Tirol

WSG Tirol

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα