Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Angers vs Sporting

Angers vs Sporting Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Angers vs Sporting: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Angers Angers Γηπεδούχος
Sporting Sporting Φιλοξενούμενος
Angers
30.8
Ι Η Η Ι Η Ι Η Η Ν Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Sporting
63.8
Ν Ν Ι Ι Η Ι Ν Η Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

1

Angers

3

Ισοπαλία

11

Sporting

Ραντάρ Απόδοσης

Angers
Sporting

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
10%

1Ν, 3Ι, 6Η

50%

5Ν, 3Ι, 2Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.6

6 / 10 αγώνες

2.2

22 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.9

19 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-13

-13

+11

+11

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
40%

4 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
P. Peter (2 γκολ)
L. Suárez (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 1 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 9 / 2ο Ημίχρονο: 13
Νίκες Εντός
0%

0Ν / 5 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
20%

1Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
57.7

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 86.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 66.7

55.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 82.6, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 3 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.6

Πραγματικά: 0.6 | Διαφ: 0.0

2.39

Πραγματικά: 2.2 | Διαφ: -0.19

Προσαρμοσμένη Δύναμη
30.8

Επίθεση: 21.5, Άμυνα: 39.5, Φόρμα: 10.8

63.8

Επίθεση: 77.4, Άμυνα: 66.9, Φόρμα: 52.8

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

0-15'

1
1

16-30'

3

31-45'

4
1

46-60'

4
3

61-75'

6
1

76-90+'

4
Angers
Sporting
Angers

Ανάλυση Δύναμης

30.8

Συνολικά

Επίθεση 21.5
Άμυνα 39.5
Φόρμα 10.8
Σταθερότητα 74.8
Sporting

Ανάλυση Δύναμης

63.8

Συνολικά

Επίθεση 77.4
Άμυνα 66.9
Φόρμα 52.8
Σταθερότητα 53.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

86.0 vs 82.6

Ποιότητα Αντιπάλου

66.7 vs 64.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Angers logo Angers
Ι
Strasbourg (55%)
Η
Auxerre (71%)
Η
Paris SG (79%)
Ι
Le Havre (53%)
Η
Rennes (80%)
Ι
Lyon (65%)
Η
Lens (76%)
Η
Nice (55%)
Sporting logo Sporting
Ν
Rio Ave (66%)
Ν
Vitória SC (54%)
Ι
Tondela (52%)
Ι
AVS (64%)
Η
Benfica (75%)
Ι
Arsenal (77%)
Ν
Estrela (54%)
Η
Arsenal (72%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Strasbourg Ε
1 - 1 Ι
55%
Auxerre Ε
1 - 3 Η
71%
Paris SG Ε
0 - 3 Η
79%
Le Havre Ε
1 - 1 Ι
53%
Rennes Ε
1 - 2 Η
80%
Lyon Ε
0 - 0 Ι
65%
Lens Ε
1 - 5 Η
76%
Nice Ε
0 - 2 Η
55%
Nantes Ε
1 - 0 Ν
56%
Monaco Ε
0 - 2 Η
77%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Rio Ave Ε
4 - 1 Ν
66%
Vitória SC Ε
5 - 1 Ν
54%
Tondela Ε
2 - 2 Ι
52%
AVS Ε
1 - 1 Ι
64%
Benfica Ε
1 - 2 Η
75%
Arsenal Ε
0 - 0 Ι
77%
Estrela Ε
1 - 0 Ν
54%
Arsenal Ε
0 - 1 Η
72%
Santa Clara Ε
4 - 2 Ν
66%
Alverca Ε
4 - 1 Ν
64%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 57.7 vs 55.6), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η επίθεση της Sporting είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 2.2 γκολ ανά αγώνα και τον L. Suárez να ηγείται με 4 γκολ. Η Angers σκοράρει μόνο 0.6 ανά αγώνα.

Η Sporting έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.1 ανά αγώνα έναντι 1.9 της Angers.

Η Angers δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 5 αγώνες.

Η Sporting δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 3 αγώνες.

Η Sporting είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.9 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Βάσει της ολοκληρωμένης ανάλυσής μας, η Sporting είναι το ξεκάθαρο φαβορί. Η υπεροχή σε επίθεση (77.4), άμυνα (66.9) και φόρμα (52.8) αφήνει ελάχιστα περιθώρια αμφιβολίας. Η Angers χρειάζεται εξαιρετική εμφάνιση.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Angers

Angers

VS
Sporting

Sporting

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα