Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Brest vs Porto

Brest vs Porto Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Brest vs Porto: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Brest Brest Γηπεδούχος
Porto Porto Φιλοξενούμενος
Brest
40.9
Η Η Ι Ι Η Η Η Ν Ν Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Porto
60.9
Η Ν Ν Ν Η Ν Ι Ι Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

2

Brest

3

Ισοπαλία

10

Porto

Ραντάρ Απόδοσης

Brest
Porto

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 2Ι, 5Η

60%

6Ν, 2Ι, 2Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.6

16 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.8

18 / 10 αγώνες

1.0

10 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-6

-6

+6

+6

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
40%

4 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
30%

3 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
L. Ajorque (4 γκολ)
William (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 8 / 2ο Ημίχρονο: 8
Νίκες Εντός
50%

2Ν / 4 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
17%

1Ν / 6 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
58.0

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 86.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 67.3

54.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 80.8, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 6 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.49

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.29

1.73

Πραγματικά: 1.6 | Διαφ: -0.13

Προσαρμοσμένη Δύναμη
40.9

Επίθεση: 43.2, Άμυνα: 43.2, Φόρμα: 32.4

60.9

Επίθεση: 55.9, Άμυνα: 69.9, Φόρμα: 62.9

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

2
2

16-30'

2
1

31-45'

4
2

46-60'

2
3

61-75'

4
1

76-90+'

2
Brest
Porto
Brest

Ανάλυση Δύναμης

40.9

Συνολικά

Επίθεση 43.2
Άμυνα 43.2
Φόρμα 32.4
Σταθερότητα 49.3
Porto

Ανάλυση Δύναμης

60.9

Συνολικά

Επίθεση 55.9
Άμυνα 69.9
Φόρμα 62.9
Σταθερότητα 52.0

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

86.0 vs 80.8

Ποιότητα Αντιπάλου

67.3 vs 64.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Brest logo Brest
Η
Paris SG (84%)
Η
Paris FC (77%)
Ι
Lens (71%)
Ι
Nantes (56%)
Η
Rennes (75%)
Η
Auxerre (71%)
Η
Monaco (77%)
Ν
Le Havre (53%)
Porto logo Porto
Η
AVS (64%)
Ν
Alverca (59%)
Ν
Estrela (54%)
Ν
Tondela (52%)
Η
Nottm Forest (81%)
Ν
Estoril (52%)
Ι
Nottm Forest (76%)
Ι
Famalicão (69%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Paris SG Ε
0 - 1 Η
84%
Paris FC Ε
0 - 4 Η
77%
Lens Ε
3 - 3 Ι
71%
Nantes Ε
1 - 1 Ι
56%
Rennes Ε
3 - 4 Η
75%
Auxerre Ε
0 - 3 Η
71%
Monaco Ε
0 - 2 Η
77%
Le Havre Ε
2 - 0 Ν
53%
Metz Ε
1 - 0 Ν
48%
Marseille Ε
2 - 0 Ν
61%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
AVS Ε
1 - 3 Η
64%
Alverca Ε
1 - 0 Ν
59%
Estrela Ε
2 - 1 Ν
54%
Tondela Ε
2 - 0 Ν
52%
Nottm Forest Ε
0 - 1 Η
81%
Estoril Ε
3 - 1 Ν
52%
Nottm Forest Ε
1 - 1 Ι
76%
Famalicão Ε
2 - 2 Ι
69%
Braga Ε
2 - 1 Ν
69%
Stuttgart Ε
2 - 0 Ν
68%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 58.0 vs 54.9), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η Porto έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.6 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.2 της Brest.

Αμυντικά, η Porto είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 1.0 γκολ ανά αγώνα με 3 clean sheets, ενώ η Brest δέχεται 1.8 ανά αγώνα.

Η Brest δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 6 αγώνες.

Η Porto είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.8 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Porto αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (60.9 vs 40.9), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Brest

Brest

VS
Porto

Porto

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα