Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Cagliari vs Varaždin

Cagliari vs Varaždin Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Cagliari vs Varaždin: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Cagliari Cagliari Γηπεδούχος
Varaždin Varaždin Φιλοξενούμενος
Cagliari
36.9
Η Ι Ν Η Ν Η Η Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Varaždin
42.1
Ι Η Η Ν Ν Ν Ι Η Ν Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

2

Cagliari

2

Ισοπαλία

11

Varaždin

Ραντάρ Απόδοσης

Cagliari
Varaždin

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
20%

2Ν, 2Ι, 6Η

40%

4Ν, 3Ι, 3Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.8

8 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.6

16 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-8

-8

+2

+2

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
50%

5 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
S. Esposito (3 γκολ)
A. Latković (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 3 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 8 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
0%

0Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
59.0

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 90.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 65.8

34.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 45.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 47.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 4 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.94

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.14

1.06

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: +0.24

Προσαρμοσμένη Δύναμη
36.9

Επίθεση: 29.1, Άμυνα: 50.9, Φόρμα: 21.8

42.1

Επίθεση: 36.7, Άμυνα: 53.6, Φόρμα: 33.8

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

4
1

16-30'

3

31-45'

1
2

46-60'

2
3

61-75'

2

76-90+'

1
Cagliari
Varaždin
Cagliari

Ανάλυση Δύναμης

36.9

Συνολικά

Επίθεση 29.1
Άμυνα 50.9
Φόρμα 21.8
Σταθερότητα 59.2
Varaždin

Ανάλυση Δύναμης

42.1

Συνολικά

Επίθεση 36.7
Άμυνα 53.6
Φόρμα 33.8
Σταθερότητα 50.5

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

90.0 vs 45.0

Ποιότητα Αντιπάλου

65.8 vs 47.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Cagliari logo Cagliari
Η
Udinese (74%)
Ι
Bologna (63%)
Ν
Atalanta (64%)
Η
Inter Milan (84%)
Ν
Cremonese (51%)
Η
Sassuolo (69%)
Η
Napoli (74%)
Η
Pisa (46%)
Varaždin logo Varaždin
Ι
Lokomotiva (44%)
Η
Hajduk (58%)
Η
Dinamo Zagreb (76%)
Ν
Rijeka (44%)
Ν
Osijek (46%)
Ν
Slaven (35%)
Ι
Gorica (44%)
Η
Istra (46%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Udinese Ε
0 - 2 Η
74%
Bologna Ε
0 - 0 Ι
63%
Atalanta Ε
3 - 2 Ν
64%
Inter Milan Ε
0 - 3 Η
84%
Cremonese Ε
1 - 0 Ν
51%
Sassuolo Ε
1 - 2 Η
69%
Napoli Ε
0 - 1 Η
74%
Pisa Ε
1 - 3 Η
46%
Como Ε
1 - 2 Η
71%
Parma Ε
1 - 1 Ι
62%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Lokomotiva Ε
1 - 1 Ι
44%
Hajduk Ε
1 - 3 Η
58%
Dinamo Zagreb Ε
1 - 2 Η
76%
Rijeka Ε
1 - 0 Ν
44%
Osijek Ε
2 - 0 Ν
46%
Slaven Ε
2 - 1 Ν
35%
Gorica Ε
1 - 1 Ι
44%
Istra Ε
1 - 2 Η
46%
Vukovar Ε
2 - 0 Ν
32%
Lokomotiva Ε
1 - 1 Ι
49%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Cagliari αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 59.0) σε σύγκριση με Varaždin (SoS: 34.6). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Cagliari έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Varaždin έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.3 γκολ ανά αγώνα έναντι 0.8 της Cagliari.

Η Varaždin έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.1 ανά αγώνα έναντι 1.6 της Cagliari.

Η Cagliari δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 4 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.4 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Varaždin έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 5.2 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Cagliari

Cagliari

VS
Varaždin

Varaždin

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα