Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Cercle Brugge vs Benfica

Cercle Brugge vs Benfica Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Cercle Brugge vs Benfica: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Cercle Brugge Cercle Brugge Γηπεδούχος
Benfica Benfica Φιλοξενούμενος
Cercle Brugge
44.6
Η Η Ν Ν Ν Ι Ν Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Benfica
75.2
Ι Ι Ν Ν Ν Ι Ν Ν Ι Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

1

Cercle Brugge

3

Ισοπαλία

11

Benfica

Ραντάρ Απόδοσης

Cercle Brugge
Benfica

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 2Ι, 4Η

60%

6Ν, 4Ι, 0Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.9

19 / 10 αγώνες

2.2

22 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.8

18 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

+11

+11

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
90%

9 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
O. Diakité (4 γκολ)
A. Schjelderup (5 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 10 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 9 / 2ο Ημίχρονο: 13
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
42.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 62.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.7

65.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 61.3

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

50%

1Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.0

Πραγματικά: 1.9 | Διαφ: -0.1

2.52

Πραγματικά: 2.2 | Διαφ: -0.32

Προσαρμοσμένη Δύναμη
44.6

Επίθεση: 58.5, Άμυνα: 37.0, Φόρμα: 37.0

75.2

Επίθεση: 84.8, Άμυνα: 73.2, Φόρμα: 69.4

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

5
4

16-30'

3
2

31-45'

1
4

46-60'

3
4

61-75'

4
2

76-90+'

6
Cercle Brugge
Benfica
Cercle Brugge

Ανάλυση Δύναμης

44.6

Συνολικά

Επίθεση 58.5
Άμυνα 37.0
Φόρμα 37.0
Σταθερότητα 44.8
Benfica

Ανάλυση Δύναμης

75.2

Συνολικά

Επίθεση 84.8
Άμυνα 73.2
Φόρμα 69.4
Σταθερότητα 71.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

62.4 vs 79.0

Ποιότητα Αντιπάλου

49.7 vs 61.3

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 50%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
Η
La Louvière (42%)
Η
ZW (54%)
Ν
Dender (35%)
Ν
Dender (40%)
Ν
La Louvière (49%)
Ι
ZW (70%)
Ν
Anderlecht (52%)
Η
La Louvière (49%)
Benfica logo Benfica
Ι
Braga (64%)
Ι
Famalicão (74%)
Ν
Moreirense (50%)
Ν
Sporting (75%)
Ν
Nacional (52%)
Ι
Casa Pia (53%)
Ν
Vitória SC (54%)
Ν
Arouca (62%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
La Louvière Ε
1 - 4 Η
42%
ZW Ε
2 - 3 Η
54%
Dender Ε
2 - 1 Ν
35%
Dender Ε
4 - 1 Ν
40%
La Louvière Ε
3 - 0 Ν
49%
ZW Ε
2 - 2 Ι
70%
Anderlecht Ε
3 - 2 Ν
52%
La Louvière Ε
1 - 3 Η
49%
Sint-Truiden Ε
1 - 2 Η
60%
Dender Ε
0 - 0 Ι
46%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Braga Ε
2 - 2 Ι
64%
Famalicão Ε
2 - 2 Ι
74%
Moreirense Ε
4 - 1 Ν
50%
Sporting Ε
2 - 1 Ν
75%
Nacional Ε
2 - 0 Ν
52%
Casa Pia Ε
1 - 1 Ι
53%
Vitória SC Ε
3 - 0 Ν
54%
Arouca Ε
2 - 1 Ν
62%
Porto Ε
2 - 2 Ι
69%
Gil Vicente Ε
2 - 1 Ν
60%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η Benfica αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 65.6) σε σύγκριση με Cercle Brugge (SoS: 42.4). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Benfica έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Benfica έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 2.2 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.9 της Cercle Brugge.

Η Benfica έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.1 ανά αγώνα έναντι 1.8 της Cercle Brugge.

Η Benfica είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.5 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Βάσει της ολοκληρωμένης ανάλυσής μας, η Benfica είναι το ξεκάθαρο φαβορί. Η υπεροχή σε επίθεση (84.8), άμυνα (73.2) και φόρμα (69.4) αφήνει ελάχιστα περιθώρια αμφιβολίας. Η Cercle Brugge χρειάζεται εξαιρετική εμφάνιση.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Benfica

Benfica

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα