Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Cercle Brugge vs Charleroi

Cercle Brugge vs Charleroi Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Cercle Brugge vs Charleroi: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Cercle Brugge Cercle Brugge Γηπεδούχος
Charleroi Charleroi Φιλοξενούμενος
Cercle Brugge
44.6
Η Η Ν Ν Ν Ι Ν Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Charleroi
42.5
Ν Ν Ν Ι Η Ν Η Η Η Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

9

Cercle Brugge

3

Ισοπαλία

3

Charleroi

Ραντάρ Απόδοσης

Cercle Brugge
Charleroi

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 2Ι, 4Η

40%

4Ν, 2Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.9

19 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.8

18 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

0

0

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
90%

9 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
O. Diakité (4 γκολ)
A. Bernier (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 10 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 7
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

50%

2Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

33%

2Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
42.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 62.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.7

42.2

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 59.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 52.5

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.0

Πραγματικά: 1.9 | Διαφ: -0.1

1.03

Πραγματικά: 1.1 | Διαφ: +0.07

Προσαρμοσμένη Δύναμη
44.6

Επίθεση: 58.5, Άμυνα: 37.0, Φόρμα: 37.0

42.5

Επίθεση: 33.8, Άμυνα: 58.4, Φόρμα: 36.9

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

2
4

16-30'

1
2

31-45'

1
4

46-60'

2
4

61-75'

4
2

76-90+'

1
Cercle Brugge
Charleroi
Cercle Brugge

Ανάλυση Δύναμης

44.6

Συνολικά

Επίθεση 58.5
Άμυνα 37.0
Φόρμα 37.0
Σταθερότητα 44.8
Charleroi

Ανάλυση Δύναμης

42.5

Συνολικά

Επίθεση 33.8
Άμυνα 58.4
Φόρμα 36.9
Σταθερότητα 44.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

62.4 vs 59.5

Ποιότητα Αντιπάλου

49.7 vs 52.5

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
Η
La Louvière (42%)
Η
ZW (54%)
Ν
Dender (35%)
Ν
Dender (40%)
Ν
La Louvière (49%)
Ι
ZW (70%)
Ν
Anderlecht (52%)
Η
La Louvière (49%)
Charleroi logo Charleroi
Ν
Antwerp (45%)
Ν
Genk (49%)
Ν
OHL (40%)
Ι
Genk (54%)
Η
Standard (55%)
Ν
Antwerp (52%)
Η
Westerlo (62%)
Η
ZW (70%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
La Louvière Ε
1 - 4 Η
42%
ZW Ε
2 - 3 Η
54%
Dender Ε
2 - 1 Ν
35%
Dender Ε
4 - 1 Ν
40%
La Louvière Ε
3 - 0 Ν
49%
ZW Ε
2 - 2 Ι
70%
Anderlecht Ε
3 - 2 Ν
52%
La Louvière Ε
1 - 3 Η
49%
Sint-Truiden Ε
1 - 2 Η
60%
Dender Ε
0 - 0 Ι
46%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Antwerp Ε
1 - 0 Ν
45%
Genk Ε
2 - 0 Ν
49%
OHL Ε
2 - 0 Ν
40%
Genk Ε
1 - 1 Ι
54%
Standard Ε
1 - 2 Η
55%
Antwerp Ε
2 - 1 Ν
52%
Westerlo Ε
0 - 2 Η
62%
ZW Ε
0 - 1 Η
70%
OHL Ε
0 - 2 Η
47%
Dender Ε
2 - 2 Ι
51%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 42.4 vs 42.2), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η Cercle Brugge έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.9 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.1 της Charleroi.

Η Charleroi έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.1 ανά αγώνα έναντι 1.8 της Cercle Brugge.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.0 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Charleroi

Charleroi

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα