Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Cercle Brugge vs Vitória SC

Cercle Brugge vs Vitória SC Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Cercle Brugge vs Vitória SC: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Cercle Brugge Cercle Brugge Γηπεδούχος
Vitória SC Vitória SC Φιλοξενούμενος
Cercle Brugge
44.6
Η Η Ν Ν Ν Ι Ν Η Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Vitória SC
42.2
Η Η Ν Ν Ι Ν Η Η Η Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

8

Cercle Brugge

4

Ισοπαλία

3

Vitória SC

Ραντάρ Απόδοσης

Cercle Brugge
Vitória SC

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 2Ι, 4Η

30%

3Ν, 2Ι, 5Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.9

19 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.8

18 / 10 αγώνες

1.5

15 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

-3

-3

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
90%

9 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
O. Diakité (4 γκολ)
Samu (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 10 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 8
Νίκες Εντός
40%

2Ν / 5 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
42.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 62.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.7

54.0

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 63.9

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 3 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.0

Πραγματικά: 1.9 | Διαφ: -0.1

1.39

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.19

Προσαρμοσμένη Δύναμη
44.6

Επίθεση: 58.5, Άμυνα: 37.0, Φόρμα: 37.0

42.2

Επίθεση: 41.6, Άμυνα: 52.0, Φόρμα: 31.2

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

4

46-60'

3
4

61-75'

3
2

76-90+'

2
Cercle Brugge
Vitória SC
Cercle Brugge

Ανάλυση Δύναμης

44.6

Συνολικά

Επίθεση 58.5
Άμυνα 37.0
Φόρμα 37.0
Σταθερότητα 44.8
Vitória SC

Ανάλυση Δύναμης

42.2

Συνολικά

Επίθεση 41.6
Άμυνα 52.0
Φόρμα 31.2
Σταθερότητα 49.3

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

62.4 vs 79.0

Ποιότητα Αντιπάλου

49.7 vs 63.9

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
Η
La Louvière (42%)
Η
ZW (54%)
Ν
Dender (35%)
Ν
Dender (40%)
Ν
La Louvière (49%)
Ι
ZW (70%)
Ν
Anderlecht (52%)
Η
La Louvière (49%)
Vitória SC logo Vitória SC
Η
Casa Pia (48%)
Η
Sporting (75%)
Ν
Rio Ave (61%)
Ν
Gil Vicente (60%)
Ι
AVS (64%)
Ν
Tondela (52%)
Η
Benfica (80%)
Η
Famalicão (69%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
La Louvière Ε
1 - 4 Η
42%
ZW Ε
2 - 3 Η
54%
Dender Ε
2 - 1 Ν
35%
Dender Ε
4 - 1 Ν
40%
La Louvière Ε
3 - 0 Ν
49%
ZW Ε
2 - 2 Ι
70%
Anderlecht Ε
3 - 2 Ν
52%
La Louvière Ε
1 - 3 Η
49%
Sint-Truiden Ε
1 - 2 Η
60%
Dender Ε
0 - 0 Ι
46%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Casa Pia Ε
0 - 1 Η
48%
Sporting Ε
1 - 5 Η
75%
Rio Ave Ε
2 - 0 Ν
61%
Gil Vicente Ε
1 - 0 Ν
60%
AVS Ε
1 - 1 Ι
64%
Tondela Ε
5 - 0 Ν
52%
Benfica Ε
0 - 3 Η
80%
Famalicão Ε
1 - 2 Η
69%
Santa Clara Ε
0 - 2 Η
71%
Alverca Ε
1 - 1 Ι
59%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Η Vitória SC αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 54.0) σε σύγκριση με Cercle Brugge (SoS: 42.4). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Vitória SC έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Cercle Brugge έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.9 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.2 της Vitória SC.

Η Vitória SC έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.5 ανά αγώνα έναντι 1.8 της Cercle Brugge.

Η Vitória SC δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 3 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.2 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Vitória SC

Vitória SC

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα