Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Club Brugge vs Anderlecht

Club Brugge vs Anderlecht Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Club Brugge vs Anderlecht: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Club Brugge Club Brugge Γηπεδούχος
Anderlecht Anderlecht Φιλοξενούμενος
Club Brugge
80.2
Ν Ν Ν Ν Η Ν Ν Ν Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Anderlecht
34.9
Ι Η Η Η Ν Ν Η Η Η Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

12

Club Brugge

3

Ισοπαλία

0

Anderlecht

Ραντάρ Απόδοσης

Club Brugge
Anderlecht

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
80%

8Ν, 1Ι, 1Η

20%

2Ν, 2Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
2.8

28 / 10 αγώνες

1.4

14 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.1

11 / 10 αγώνες

2.1

21 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+17

+17

-7

-7

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

0%

0 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
80%

8 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
80%

8 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
N. Tresoldi (6 γκολ)
M. Cvetković (5 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 14 / 2ο Ημίχρονο: 14
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 10
Νίκες Εντός
80%

4Ν / 5 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
80%

4Ν / 5 αγώνες

17%

1Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
53.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 59.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 48.9

44.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 59.5, Ποιότητα Αντιπάλου: 59.1

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 0 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.73

Πραγματικά: 2.8 | Διαφ: +0.07

1.41

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.01

Προσαρμοσμένη Δύναμη
80.2

Επίθεση: 96.2, Άμυνα: 65.3, Φόρμα: 82.5

34.9

Επίθεση: 44.1, Άμυνα: 28.4, Φόρμα: 18.9

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

8

0-15'

1
2

16-30'

1
4

31-45'

2
6

46-60'

2
2

61-75'

2
6

76-90+'

6
Club Brugge
Anderlecht
Club Brugge

Ανάλυση Δύναμης

80.2

Συνολικά

Επίθεση 96.2
Άμυνα 65.3
Φόρμα 82.5
Σταθερότητα 68.5
Anderlecht

Ανάλυση Δύναμης

34.9

Συνολικά

Επίθεση 44.1
Άμυνα 28.4
Φόρμα 18.9
Σταθερότητα 59.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

59.5 vs 59.5

Ποιότητα Αντιπάλου

48.9 vs 59.1

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Club Brugge logo Club Brugge
Ν
Sint-Truiden (44%)
Ν
Anderlecht (40%)
Ν
Gent (51%)
Ν
Mechelen (29%)
Η
R. Union SG (69%)
Ν
Sint-Truiden (60%)
Ν
Anderlecht (47%)
Ν
Mechelen (40%)
Anderlecht logo Anderlecht
Ι
Gent (51%)
Η
Club Brugge (66%)
Η
R. Union SG (64%)
Η
Sint-Truiden (49%)
Ν
Mechelen (34%)
Ν
Gent (58%)
Η
Club Brugge (83%)
Η
Cercle Brugge (58%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Sint-Truiden Ε
2 - 0 Ν
44%
Anderlecht Ε
3 - 1 Ν
40%
Gent Ε
2 - 0 Ν
51%
Mechelen Ε
6 - 1 Ν
29%
R. Union SG Ε
1 - 2 Η
69%
Sint-Truiden Ε
2 - 1 Ν
60%
Anderlecht Ε
4 - 2 Ν
47%
Mechelen Ε
4 - 1 Ν
40%
Westerlo Ε
2 - 1 Ν
62%
Anderlecht Ε
2 - 2 Ι
47%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Gent Ε
1 - 1 Ι
51%
Club Brugge Ε
1 - 3 Η
66%
R. Union SG Ε
1 - 3 Η
64%
Sint-Truiden Ε
0 - 2 Η
49%
Mechelen Ε
2 - 1 Ν
34%
Gent Ε
3 - 1 Ν
58%
Club Brugge Ε
2 - 4 Η
83%
Cercle Brugge Ε
2 - 3 Η
58%
Mechelen Ε
0 - 1 Η
45%
Club Brugge Ε
2 - 2 Ι
83%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 53.1 vs 44.5), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η επίθεση της Club Brugge είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 2.8 γκολ ανά αγώνα και τον N. Tresoldi να ηγείται με 6 γκολ. Η Anderlecht σκοράρει μόνο 1.4 ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Club Brugge είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 1.1 γκολ ανά αγώνα με 2 clean sheets, ενώ η Anderlecht δέχεται 2.1 ανά αγώνα.

Η Club Brugge δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Το πλεονέκτημα έδρας ευνοεί την Club Brugge, με ποσοστό νικών εντός 80%. Το παιχνίδι μπροστά στους οπαδούς τους μπορεί να είναι ο καθοριστικός παράγοντας.

Η Club Brugge είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 80% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.7 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Βάσει της ολοκληρωμένης ανάλυσής μας, η Club Brugge είναι το ξεκάθαρο φαβορί. Η υπεροχή σε επίθεση (96.2), άμυνα (65.3) και φόρμα (82.5) αφήνει ελάχιστα περιθώρια αμφιβολίας. Η Anderlecht χρειάζεται εξαιρετική εμφάνιση.

Οι ομάδες αναμετρήθηκαν 3 φορές στα πρόσφατα παιχνίδια τους. Στον πρόσφατο αγώνα του Belgian First Division A (2026-05-03), η Club Brugge επικράτησε με 1-3 της Anderlecht. Αξιοσημείωτο ότι η Club Brugge πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα εκτός έδρας. Η Anderlecht θα θέλει να πάρει ρεβάνς για αυτή την ήττα. Η Club Brugge θα έχει ψυχολογικό πλεονέκτημα από αυτή τη νίκη. Στον πρόσφατο αγώνα του Belgian Jupiler Pro League (2026-04-06), η Club Brugge επικράτησε με 4-2 της Anderlecht. Η Club Brugge πέτυχε αυτή τη νίκη εντός έδρας. Η Anderlecht θα θέλει να πάρει ρεβάνς για αυτή την ήττα. Η Club Brugge θα έχει ψυχολογικό πλεονέκτημα από αυτή τη νίκη. Οι δύο ομάδες ισοφαρίστηκαν 2-2 στο Belgian Jupiler Pro League (2026-03-08). Με την προηγούμενη ισοπαλία, καμία ομάδα δεν έχει ψυχολογικό πλεονέκτημα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Club Brugge

Club Brugge

VS
Anderlecht

Anderlecht

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα