Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Gaziantep vs Gorica

Gaziantep vs Gorica Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Gaziantep vs Gorica: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Gaziantep Gaziantep Γηπεδούχος
Gorica Gorica Φιλοξενούμενος
Gaziantep
38.7
Η Η Η Ν Η Ι Η Ν Ι Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Gorica
38.9
Η Η Ν Ν Η Η Ι Ν Ι Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

6

Gaziantep

2

Ισοπαλία

7

Gorica

Ραντάρ Απόδοσης

Gaziantep
Gorica

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
20%

2Ν, 3Ι, 5Η

30%

3Ν, 3Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.6

16 / 10 αγώνες

1.0

10 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-4

-4

+1

+1

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Bayo (5 γκολ)
B. Bogojević (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 3 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
25%

1Ν / 4 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
17%

1Ν / 6 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
49.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 72.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 58.9

34.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 45.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 46.9

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.09

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: +0.11

0.95

Πραγματικά: 1.1 | Διαφ: +0.15

Προσαρμοσμένη Δύναμη
38.7

Επίθεση: 39.8, Άμυνα: 46.4, Φόρμα: 19.9

38.9

Επίθεση: 30.9, Άμυνα: 56.3, Φόρμα: 25.3

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

0-15'

3
2

16-30'

1

31-45'

2
5

46-60'

1
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Gaziantep
Gorica
Gaziantep

Ανάλυση Δύναμης

38.7

Συνολικά

Επίθεση 39.8
Άμυνα 46.4
Φόρμα 19.9
Σταθερότητα 61.3
Gorica

Ανάλυση Δύναμης

38.9

Συνολικά

Επίθεση 30.9
Άμυνα 56.3
Φόρμα 25.3
Σταθερότητα 53.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

72.0 vs 45.0

Ποιότητα Αντιπάλου

58.9 vs 46.9

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
Η
Göztepe (64%)
Η
Beşiktaş (60%)
Η
Eyüp (58%)
Ν
Kayseri (44%)
Η
Rize (64%)
Ι
Alanyaspor (56%)
Η
Fenerbahçe (73%)
Ν
Antalyaspor (48%)
Gorica logo Gorica
Η
Slaven (40%)
Η
Dinamo Zagreb (71%)
Ν
Istra (40%)
Ν
Vukovar (37%)
Η
Lokomotiva (44%)
Η
Hajduk (58%)
Ι
Varaždin (54%)
Ν
Rijeka (44%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Göztepe Ε
1 - 2 Η
64%
Beşiktaş Ε
0 - 2 Η
60%
Eyüp Ε
0 - 3 Η
58%
Kayseri Ε
3 - 0 Ν
44%
Rize Ε
1 - 2 Η
64%
Alanyaspor Ε
1 - 1 Ι
56%
Fenerbahçe Ε
1 - 4 Η
73%
Antalyaspor Ε
4 - 1 Ν
48%
Fatih Ε
1 - 1 Ι
55%
Samsunspor Ε
0 - 0 Ι
67%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Slaven Ε
0 - 1 Η
40%
Dinamo Zagreb Ε
1 - 2 Η
71%
Istra Ε
1 - 0 Ν
40%
Vukovar Ε
2 - 1 Ν
37%
Lokomotiva Ε
0 - 2 Η
44%
Hajduk Ε
0 - 1 Η
58%
Varaždin Ε
1 - 1 Ι
54%
Rijeka Ε
4 - 0 Ν
44%
Osijek Ε
0 - 0 Ι
46%
Slaven Ε
2 - 2 Ι
35%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Η Gaziantep αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 49.4) σε σύγκριση με Gorica (SoS: 34.4). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Gaziantep έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Gaziantep στο 1.2 και Gorica στο 1.1 γκολ ανά αγώνα.

Η Gorica έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.0 ανά αγώνα έναντι 1.6 της Gaziantep.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.5 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Gaziantep

Gaziantep

VS
Gorica

Gorica

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα