Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Getafe vs Dinamo Zagreb

Getafe vs Dinamo Zagreb Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Getafe vs Dinamo Zagreb: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Getafe Getafe Γηπεδούχος
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Φιλοξενούμενος
Getafe
55.3
Ι Η Η Ν Η Ν Ν Η Ν Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Dinamo Zagreb
85.4
Ν Ν Ν Ν Ι Ν Ν Ν Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

4

Getafe

1

Ισοπαλία

10

Dinamo Zagreb

Ραντάρ Απόδοσης

Getafe
Dinamo Zagreb

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
50%

5Ν, 1Ι, 4Η

90%

9Ν, 1Ι, 0Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.8

8 / 10 αγώνες

3.3

33 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
0.7

7 / 10 αγώνες

0.8

8 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

+25

+25

Ανέπαφη Εστία
50%

5 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
10%

1 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
10%

1 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Satriano (3 γκολ)
D. Beljo (16 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 1
1ο Ημίχρονο: 15 / 2ο Ημίχρονο: 18
Νίκες Εντός
50%

2Ν / 4 αγώνες

80%

4Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
50%

3Ν / 6 αγώνες

100%

5Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
67.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 93.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 68.2

45.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 45.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 46.0

Ρεκόρ vs Ελίτ
25%

1Ν / 4 αγώνες

0%

0Ν / 0 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.92

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.12

2.86

Πραγματικά: 3.3 | Διαφ: +0.44

Προσαρμοσμένη Δύναμη
55.3

Επίθεση: 31.3, Άμυνα: 89.9, Φόρμα: 58.7

85.4

Επίθεση: 95.6, Άμυνα: 70.1, Φόρμα: 86.0

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

5
2

16-30'

4
1

31-45'

6
3

46-60'

3

61-75'

9
1

76-90+'

6
Getafe
Dinamo Zagreb
Getafe

Ανάλυση Δύναμης

55.3

Συνολικά

Επίθεση 31.3
Άμυνα 89.9
Φόρμα 58.7
Σταθερότητα 38.8
Dinamo Zagreb

Ανάλυση Δύναμης

85.4

Συνολικά

Επίθεση 95.6
Άμυνα 70.1
Φόρμα 86.0
Σταθερότητα 89.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

93.0 vs 45.0

Ποιότητα Αντιπάλου

68.2 vs 46.0

Ρεκόρ vs Ελίτ

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
Ι
Oviedo (66%)
Η
Rayo (74%)
Η
Barcelona (86%)
Ν
Real Sociedad (66%)
Η
Levante (76%)
Ν
Athletic (55%)
Ν
Espanyol (55%)
Η
Atlético (66%)
Dinamo Zagreb logo Dinamo Zagreb
Ν
Hajduk (53%)
Ν
Gorica (50%)
Ν
Varaždin (48%)
Ν
Istra (46%)
Ι
Rijeka (44%)
Ν
Vukovar (37%)
Ν
Osijek (40%)
Ν
Lokomotiva (49%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Oviedo Ε
0 - 0 Ι
66%
Rayo Ε
0 - 2 Η
74%
Barcelona Ε
0 - 2 Η
86%
Real Sociedad Ε
1 - 0 Ν
66%
Levante Ε
0 - 1 Η
76%
Athletic Ε
2 - 0 Ν
55%
Espanyol Ε
2 - 1 Ν
55%
Atlético Ε
0 - 1 Η
66%
Betis Ε
2 - 0 Ν
68%
Real Madrid Ε
1 - 0 Ν
70%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Hajduk Ε
2 - 0 Ν
53%
Gorica Ε
2 - 1 Ν
50%
Varaždin Ε
2 - 1 Ν
48%
Istra Ε
2 - 0 Ν
46%
Rijeka Ε
2 - 2 Ι
44%
Vukovar Ε
4 - 1 Ν
37%
Osijek Ε
7 - 0 Ν
40%
Lokomotiva Ε
5 - 0 Ν
49%
Slaven Ε
4 - 2 Ν
35%
Hajduk Ε
3 - 1 Ν
58%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η Getafe αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 67.3) σε σύγκριση με Dinamo Zagreb (SoS: 45.6). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Getafe έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η επίθεση της Dinamo Zagreb είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 3.3 γκολ ανά αγώνα και τον D. Beljo να ηγείται με 16 γκολ. Η Getafe σκοράρει μόνο 0.8 ανά αγώνα.

Και οι δύο άμυνες είναι συγκρίσιμες, με Getafe να δέχεται 0.7 και Dinamo Zagreb να δέχεται 0.8 ανά αγώνα.

Η Getafe δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 4 αγώνες.

Η Dinamo Zagreb δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Το πλεονέκτημα έδρας ευνοεί την Dinamo Zagreb, με ποσοστό νικών εντός 80%. Το παιχνίδι μπροστά στους οπαδούς τους μπορεί να είναι ο καθοριστικός παράγοντας.

Η Dinamo Zagreb είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 100% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.8 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — απίθανο.

Βάσει της ολοκληρωμένης ανάλυσής μας, η Dinamo Zagreb είναι το ξεκάθαρο φαβορί. Η υπεροχή σε επίθεση (95.6), άμυνα (70.1) και φόρμα (86.0) αφήνει ελάχιστα περιθώρια αμφιβολίας. Η Getafe χρειάζεται εξαιρετική εμφάνιση.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Getafe

Getafe

VS
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα