Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Getafe vs PSV

Getafe vs PSV Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Getafe vs PSV: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Getafe Getafe Γηπεδούχος
PSV PSV Φιλοξενούμενος
Getafe
55.3
Ι Η Η Ν Η Ν Ν Η Ν Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

PSV
80.0
Ν Ι Ν Ν Ν Η Η Ν Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

2

Getafe

1

Ισοπαλία

12

PSV

Ραντάρ Απόδοσης

Getafe
PSV

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
50%

5Ν, 1Ι, 4Η

70%

7Ν, 1Ι, 2Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.8

8 / 10 αγώνες

2.9

29 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
0.7

7 / 10 αγώνες

1.6

16 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+1

+1

+13

+13

Ανέπαφη Εστία
50%

5 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
10%

1 / 10 αγώνες

90%

9 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
10%

1 / 10 αγώνες

90%

9 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Satriano (3 γκολ)
R. Pepi (7 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 1
1ο Ημίχρονο: 12 / 2ο Ημίχρονο: 17
Νίκες Εντός
50%

2Ν / 4 αγώνες

80%

4Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
50%

3Ν / 6 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
67.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 93.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 68.2

78.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 80.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 61.8

Ρεκόρ vs Ελίτ
25%

1Ν / 4 αγώνες

100%

2Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.92

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.12

3.64

Πραγματικά: 2.9 | Διαφ: -0.74

Προσαρμοσμένη Δύναμη
55.3

Επίθεση: 31.3, Άμυνα: 89.9, Φόρμα: 58.7

80.0

Επίθεση: 100, Άμυνα: 60.0, Φόρμα: 90.0

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

4
2

16-30'

2
1

31-45'

4
3

46-60'

7

61-75'

3
1

76-90+'

9
Getafe
PSV
Getafe

Ανάλυση Δύναμης

55.3

Συνολικά

Επίθεση 31.3
Άμυνα 89.9
Φόρμα 58.7
Σταθερότητα 38.8
PSV

Ανάλυση Δύναμης

80.0

Συνολικά

Επίθεση 100
Άμυνα 60.0
Φόρμα 90.0
Σταθερότητα 53.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

93.0 vs 80.0

Ποιότητα Αντιπάλου

68.2 vs 61.8

Ρεκόρ vs Ελίτ

25% vs 100%
Getafe logo Getafe
Ι
Oviedo (66%)
Η
Rayo (74%)
Η
Barcelona (86%)
Ν
Real Sociedad (66%)
Η
Levante (76%)
Ν
Athletic (55%)
Ν
Espanyol (55%)
Η
Atlético (66%)
PSV logo PSV
Ν
Go Ahead (70%)
Ι
Ajax (67%)
Ν
Zwolle (54%)
Ν
Sparta (49%)
Ν
Utrecht (70%)
Η
Telstar (69%)
Η
NEC (64%)
Ν
AZ (67%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Oviedo Ε
0 - 0 Ι
66%
Rayo Ε
0 - 2 Η
74%
Barcelona Ε
0 - 2 Η
86%
Real Sociedad Ε
1 - 0 Ν
66%
Levante Ε
0 - 1 Η
76%
Athletic Ε
2 - 0 Ν
55%
Espanyol Ε
2 - 1 Ν
55%
Atlético Ε
0 - 1 Η
66%
Betis Ε
2 - 0 Ν
68%
Real Madrid Ε
1 - 0 Ν
70%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Go Ahead Ε
4 - 1 Ν
70%
Ajax Ε
2 - 2 Ι
67%
Zwolle Ε
6 - 1 Ν
54%
Sparta Ε
2 - 0 Ν
49%
Utrecht Ε
4 - 3 Ν
70%
Telstar Ε
1 - 3 Η
69%
NEC Ε
2 - 3 Η
64%
AZ Ε
2 - 1 Ν
67%
Heracles Ε
3 - 1 Ν
41%
Heerenveen Ε
3 - 1 Ν
67%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η PSV αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 78.6) σε σύγκριση με Getafe (SoS: 67.3). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της PSV έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η επίθεση της PSV είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 2.9 γκολ ανά αγώνα και τον R. Pepi να ηγείται με 7 γκολ. Η Getafe σκοράρει μόνο 0.8 ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Getafe είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 0.7 γκολ ανά αγώνα με 5 clean sheets, ενώ η PSV δέχεται 1.6 ανά αγώνα.

Η Getafe δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 4 αγώνες.

Το πλεονέκτημα έδρας ευνοεί την PSV, με ποσοστό νικών εντός 80%. Το παιχνίδι μπροστά στους οπαδούς τους μπορεί να είναι ο καθοριστικός παράγοντας.

Η PSV είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.0 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η PSV αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (80.0 vs 55.3), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Getafe

Getafe

VS
PSV

PSV

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα