Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Hoffenheim vs Valencia

Hoffenheim vs Valencia Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Hoffenheim vs Valencia: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Hoffenheim Hoffenheim Γηπεδούχος
Valencia Valencia Φιλοξενούμενος
Hoffenheim
51.5
Ν Ι Ν Ν Ι Η Η Ι Ν Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Valencia
52.5
Ν Η Ν Ι Η Η Ν Η Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

8

Hoffenheim

1

Ισοπαλία

6

Valencia

Ραντάρ Απόδοσης

Hoffenheim
Valencia

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
40%

4Ν, 3Ι, 3Η

50%

5Ν, 1Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.6

16 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.8

18 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-2

-2

+1

+1

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
70%

7 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
70%

7 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
A. Kramarić (4 γκολ)
U. Sadiq (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 11 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 3 / 2ο Ημίχρονο: 9
Νίκες Εντός
33%

2Ν / 6 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
50%

2Ν / 4 αγώνες

40%

2Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
65.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 91.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 65.3

58.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 93.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 62.0

Ρεκόρ vs Ελίτ
25%

1Ν / 4 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.05

Πραγματικά: 1.6 | Διαφ: -0.45

1.4

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.2

Προσαρμοσμένη Δύναμη
51.5

Επίθεση: 61.6, Άμυνα: 46.2, Φόρμα: 46.2

52.5

Επίθεση: 43.6, Άμυνα: 69.0, Φόρμα: 54.4

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

1
5

16-30'

4

31-45'

1
3

46-60'

4

61-75'

3
3

76-90+'

3
Hoffenheim
Valencia
Hoffenheim

Ανάλυση Δύναμης

51.5

Συνολικά

Επίθεση 61.6
Άμυνα 46.2
Φόρμα 46.2
Σταθερότητα 50.5
Valencia

Ανάλυση Δύναμης

52.5

Συνολικά

Επίθεση 43.6
Άμυνα 69.0
Φόρμα 54.4
Σταθερότητα 38.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

91.0 vs 93.0

Ποιότητα Αντιπάλου

65.3 vs 62.0

Ρεκόρ vs Ελίτ

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
Ν
Bremen (62%)
Ι
Stuttgart (70%)
Ν
Hamburg (63%)
Ν
Dortmund (71%)
Ι
Augsburg (71%)
Η
Mainz 05 (65%)
Η
Leipzig (84%)
Ι
Wolfsburg (50%)
Valencia logo Valencia
Ν
Athletic (60%)
Η
Atlético (61%)
Ν
Girona (59%)
Ι
Mallorca (73%)
Η
Elche (66%)
Η
Celta Vigo (54%)
Ν
Sevilla (63%)
Η
Oviedo (66%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Bremen Ε
1 - 0 Ν
62%
Stuttgart Ε
3 - 3 Ι
70%
Hamburg Ε
2 - 1 Ν
63%
Dortmund Ε
2 - 1 Ν
71%
Augsburg Ε
2 - 2 Ι
71%
Mainz 05 Ε
1 - 2 Η
65%
Leipzig Ε
0 - 5 Η
84%
Wolfsburg Ε
1 - 1 Ι
50%
Heidenheim Ε
4 - 2 Ν
67%
St. Pauli Ε
0 - 1 Η
50%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Athletic Ε
1 - 0 Ν
60%
Atlético Ε
0 - 2 Η
61%
Girona Ε
2 - 1 Ν
59%
Mallorca Ε
1 - 1 Ι
73%
Elche Ε
0 - 1 Η
66%
Celta Vigo Ε
2 - 3 Η
54%
Sevilla Ε
2 - 0 Ν
63%
Oviedo Ε
0 - 1 Η
66%
Alavés Ε
3 - 2 Ν
60%
Osasuna Ε
1 - 0 Ν
58%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 65.5 vs 58.9), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η Hoffenheim έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.6 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.2 της Valencia.

Η Valencia έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.1 ανά αγώνα έναντι 1.8 της Hoffenheim.

Η Hoffenheim δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 4 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.9 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Valencia

Valencia

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα