Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Hradec Kr. vs Volos

Hradec Kr. vs Volos Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Hradec Kr. vs Volos: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Hradec Kr. Hradec Kr. Γηπεδούχος
Volos Volos Φιλοξενούμενος
Hradec Kr.
57.4
Ι Η Ν Ν Ν Ν Ν Η Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Volos
34.6
Η Η Η Ι Ν Η Ι Ι Η Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

10

Hradec Kr.

3

Ισοπαλία

2

Volos

Ραντάρ Απόδοσης

Hradec Kr.
Volos

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
60%

6Ν, 2Ι, 2Η

10%

1Ν, 4Ι, 5Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
0.9

9 / 10 αγώνες

2.1

21 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+3

+3

-9

-9

Ανέπαφη Εστία
50%

5 / 10 αγώνες

0%

0 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
40%

4 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
40%

4 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
O. Mihálik (7 γκολ)
J. Hurtado (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 6
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 8
Νίκες Εντός
60%

3Ν / 5 αγώνες

17%

1Ν / 6 αγώνες

Νίκες Εκτός
60%

3Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 4 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
54.5

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 58.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 52.1

53.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 56.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 51.6

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 0 αγώνες

0%

0Ν / 0 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.26

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.06

1.2

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: 0.0

Προσαρμοσμένη Δύναμη
57.4

Επίθεση: 41.8, Άμυνα: 73.1, Φόρμα: 62.7

34.6

Επίθεση: 41.4, Άμυνα: 31.0, Φόρμα: 10.3

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

1
3

61-75'

3
2

76-90+'

4
Hradec Kr.
Volos
Hradec Kr.

Ανάλυση Δύναμης

57.4

Συνολικά

Επίθεση 41.8
Άμυνα 73.1
Φόρμα 62.7
Σταθερότητα 52.0
Volos

Ανάλυση Δύναμης

34.6

Συνολικά

Επίθεση 41.4
Άμυνα 31.0
Φόρμα 10.3
Σταθερότητα 75.7

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

58.0 vs 56.0

Ποιότητα Αντιπάλου

52.1 vs 51.6

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
Ι
Jablonec (49%)
Η
Plzeň (64%)
Ν
Teplice (54%)
Ν
Slavia Prague (69%)
Ν
Slovácko (50%)
Ν
Bohemians (53%)
Ν
Ostrava (34%)
Η
Plzeň (59%)
Volos logo Volos
Η
Levadiakos (44%)
Η
Levadiakos (49%)
Η
Aris (58%)
Ι
OFI (44%)
Ν
PAOK (54%)
Η
Kifisia (54%)
Ι
OFI (44%)
Ι
AEK Athens (62%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Jablonec Ε
1 - 1 Ι
49%
Plzeň Ε
1 - 3 Η
64%
Teplice Ε
1 - 0 Ν
54%
Slavia Prague Ε
2 - 1 Ν
69%
Slovácko Ε
3 - 1 Ν
50%
Bohemians Ε
2 - 0 Ν
53%
Ostrava Ε
1 - 0 Ν
34%
Plzeň Ε
0 - 3 Η
59%
Liberec Ε
1 - 0 Ν
48%
Zlín Ε
0 - 0 Ι
41%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Levadiakos Ε
0 - 3 Η
44%
Levadiakos Ε
2 - 5 Η
49%
Aris Ε
2 - 3 Η
58%
OFI Ε
1 - 1 Ι
44%
PAOK Ε
2 - 1 Ν
54%
Kifisia Ε
0 - 2 Η
54%
OFI Ε
1 - 1 Ι
44%
AEK Athens Ε
2 - 2 Ι
62%
Panserraikos Ε
1 - 2 Η
54%
Aris Ε
1 - 1 Ι
53%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 54.5 vs 53.4), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Hradec Kr. στο 1.2 και Volos στο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Hradec Kr. είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 0.9 γκολ ανά αγώνα με 5 clean sheets, ενώ η Volos δέχεται 2.1 ανά αγώνα.

Η Hradec Kr. δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Η Volos δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Η Hradec Kr. είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.7 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Hradec Kr. αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (57.4 vs 34.6), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Volos

Volos

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα