Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Karpaty Lviv vs Varaždin

Karpaty Lviv vs Varaždin Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Karpaty Lviv vs Varaždin: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Γηπεδούχος
Varaždin Varaždin Φιλοξενούμενος
Karpaty Lviv
71.6
Ι Η Ι Ν Ι Ν Ν Ν Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Varaždin
42.1
Ι Η Η Ν Ν Ν Ι Η Ν Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

10

Karpaty Lviv

3

Ισοπαλία

2

Varaždin

Ραντάρ Απόδοσης

Karpaty Lviv
Varaždin

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
50%

5Ν, 4Ι, 1Η

40%

4Ν, 3Ι, 3Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.7

17 / 10 αγώνες

1.3

13 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
0.4

4 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+13

+13

+2

+2

Ανέπαφη Εστία
70%

7 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
40%

4 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
20%

2 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Y. Kostenko (4 γκολ)
A. Latković (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 10
1ο Ημίχρονο: 8 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
50%

2Ν / 4 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
50%

3Ν / 6 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
66.8

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 98.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.7

34.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 45.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 47.4

Ρεκόρ vs Ελίτ
20%

1Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.96

Πραγματικά: 1.7 | Διαφ: -0.26

1.06

Πραγματικά: 1.3 | Διαφ: +0.24

Προσαρμοσμένη Δύναμη
71.6

Επίθεση: 66.2, Άμυνα: 100, Φόρμα: 58.4

42.1

Επίθεση: 36.7, Άμυνα: 53.6, Φόρμα: 33.8

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

4
2

16-30'

3
3

31-45'

1
5

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Karpaty Lviv
Varaždin
Karpaty Lviv

Ανάλυση Δύναμης

71.6

Συνολικά

Επίθεση 66.2
Άμυνα 100
Φόρμα 58.4
Σταθερότητα 61.3
Varaždin

Ανάλυση Δύναμης

42.1

Συνολικά

Επίθεση 36.7
Άμυνα 53.6
Φόρμα 33.8
Σταθερότητα 50.5

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

98.0 vs 45.0

Ποιότητα Αντιπάλου

64.7 vs 47.4

Ρεκόρ vs Ελίτ

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
Ι
Metalist 1925 (79%)
Η
Kryvbas KR (76%)
Ι
LNZ Cherkasy (74%)
Ν
Rukh Vynnyky (49%)
Ι
Epitsentr (79%)
Ν
Oleksandria (44%)
Ν
Dynamo Kyiv (83%)
Ν
Obolon (58%)
Varaždin logo Varaždin
Ι
Lokomotiva (44%)
Η
Hajduk (58%)
Η
Dinamo Zagreb (76%)
Ν
Rijeka (44%)
Ν
Osijek (46%)
Ν
Slaven (35%)
Ι
Gorica (44%)
Η
Istra (46%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Metalist 1925 Ε
2 - 2 Ι
79%
Kryvbas KR Ε
0 - 1 Η
76%
LNZ Cherkasy Ε
0 - 0 Ι
74%
Rukh Vynnyky Ε
3 - 0 Ν
49%
Epitsentr Ε
0 - 0 Ι
79%
Oleksandria Ε
2 - 0 Ν
44%
Dynamo Kyiv Ε
1 - 0 Ν
83%
Obolon Ε
4 - 0 Ν
58%
SK Poltava Ε
4 - 0 Ν
50%
Kudrivka Ε
1 - 1 Ι
55%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Lokomotiva Ε
1 - 1 Ι
44%
Hajduk Ε
1 - 3 Η
58%
Dinamo Zagreb Ε
1 - 2 Η
76%
Rijeka Ε
1 - 0 Ν
44%
Osijek Ε
2 - 0 Ν
46%
Slaven Ε
2 - 1 Ν
35%
Gorica Ε
1 - 1 Ι
44%
Istra Ε
1 - 2 Η
46%
Vukovar Ε
2 - 0 Ν
32%
Lokomotiva Ε
1 - 1 Ι
49%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η Karpaty Lviv αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 66.8) σε σύγκριση με Varaždin (SoS: 34.6). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Karpaty Lviv έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Karpaty Lviv έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.7 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.3 της Varaždin.

Η Karpaty Lviv έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 0.4 ανά αγώνα έναντι 1.1 της Varaždin.

Η Karpaty Lviv δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 5 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.2 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Karpaty Lviv αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (71.6 vs 42.1), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Varaždin

Varaždin

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα