Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Kryvbas KR vs LNZ Cherkasy

Kryvbas KR vs LNZ Cherkasy Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Kryvbas KR vs LNZ Cherkasy: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Kryvbas KR Kryvbas KR Γηπεδούχος
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Φιλοξενούμενος
Kryvbas KR
61.9
Ν Ν Ι Η Ν Ν Η Ν Η Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

LNZ Cherkasy
60.7
Ι Ι Ι Η Ι Ν Ν Ν Ν Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

10

Kryvbas KR

1

Ισοπαλία

4

LNZ Cherkasy

Ραντάρ Απόδοσης

Kryvbas KR
LNZ Cherkasy

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
50%

5Ν, 2Ι, 3Η

40%

4Ν, 4Ι, 2Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.9

19 / 10 αγώνες

1.4

14 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.7

17 / 10 αγώνες

0.8

8 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+2

+2

+6

+6

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
70%

7 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
G. Mendoza (4 γκολ)
M. Assinor (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 13 / 2ο Ημίχρονο: 6
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 10
Νίκες Εντός
60%

3Ν / 5 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
72.8

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 98.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 67.3

67.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 98.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 71.2

Ρεκόρ vs Ελίτ
40%

2Ν / 5 αγώνες

14%

1Ν / 7 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.78

Πραγματικά: 1.9 | Διαφ: -0.88

1.53

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.13

Προσαρμοσμένη Δύναμη
61.9

Επίθεση: 77.8, Άμυνα: 53.2, Φόρμα: 61.4

60.7

Επίθεση: 54.9, Άμυνα: 86.2, Φόρμα: 47.0

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

4

0-15'

3

16-30'

1
4

31-45'

2
3

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Kryvbas KR
LNZ Cherkasy
Kryvbas KR

Ανάλυση Δύναμης

61.9

Συνολικά

Επίθεση 77.8
Άμυνα 53.2
Φόρμα 61.4
Σταθερότητα 45.7
LNZ Cherkasy

Ανάλυση Δύναμης

60.7

Συνολικά

Επίθεση 54.9
Άμυνα 86.2
Φόρμα 47.0
Σταθερότητα 56.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

98.0 vs 98.0

Ποιότητα Αντιπάλου

67.3 vs 71.2

Ρεκόρ vs Ελίτ

40% vs 14%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
Ν
Veres Rivne (67%)
Ν
Karpaty Lviv (81%)
Ι
SK Poltava (50%)
Η
Dynamo Kyiv (78%)
Ν
Rukh Vynnyky (44%)
Ν
Kudrivka (60%)
Η
LNZ Cherkasy (74%)
Ν
Epitsentr (74%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
Ι
Dynamo Kyiv (78%)
Ι
Karpaty Lviv (86%)
Ι
Metalist 1925 (74%)
Η
Kolos (83%)
Ι
Shakhtar D (78%)
Ν
Kryvbas KR (76%)
Ν
Rukh Vynnyky (49%)
Ν
Oleksandria (44%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Veres Rivne Ε
3 - 1 Ν
67%
Karpaty Lviv Ε
1 - 0 Ν
81%
SK Poltava Ε
3 - 3 Ι
50%
Dynamo Kyiv Ε
5 - 6 Η
78%
Rukh Vynnyky Ε
3 - 0 Ν
44%
Kudrivka Ε
2 - 1 Ν
60%
LNZ Cherkasy Ε
0 - 3 Η
74%
Epitsentr Ε
2 - 1 Ν
74%
Polissya Ε
0 - 2 Η
82%
Obolon Ε
0 - 0 Ι
63%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Dynamo Kyiv Ε
0 - 0 Ι
78%
Karpaty Lviv Ε
0 - 0 Ι
86%
Metalist 1925 Ε
1 - 1 Ι
74%
Kolos Ε
0 - 1 Η
83%
Shakhtar D Ε
2 - 2 Ι
78%
Kryvbas KR Ε
3 - 0 Ν
76%
Rukh Vynnyky Ε
2 - 1 Ν
49%
Oleksandria Ε
2 - 0 Ν
44%
Veres Rivne Ε
3 - 0 Ν
67%
Polissya Ε
1 - 3 Η
77%

Ανάλυση AI

Αυτή είναι μια συναρπαστική αναμέτρηση μεταξύ δύο ισοδύναμων ομάδων. Οι ακατέργαστοι αριθμοί λένε μια ιστορία, αλλά η ανάλυση ποιότητας αντιπάλων προσθέτει κρίσιμο πλαίσιο.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 72.8 vs 67.6), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η Kryvbas KR έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.9 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.4 της LNZ Cherkasy.

Αμυντικά, η LNZ Cherkasy είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 0.8 γκολ ανά αγώνα με 5 clean sheets, ενώ η Kryvbas KR δέχεται 1.7 ανά αγώνα.

Η Kryvbas KR δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 2 από 5 αγώνες.

Η LNZ Cherkasy δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 7 αγώνες.

Η LNZ Cherkasy είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 60% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.9 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Αυτό είναι γνήσιο κορώνα-γράμματα. Και οι δύο ομάδες είναι αξιοσημείωτα ισοδύναμες σε όλους τους δείκτες.

Στο Ukraine Premier League (2026-04-05), η LNZ Cherkasy νίκησε τη Kryvbas KR με 0-3. Αξιοσημείωτο ότι η LNZ Cherkasy πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα εκτός έδρας. Το σκορ 0-3 ήταν εμφατικό — η LNZ Cherkasy κυριάρχησε πλήρως. Η Kryvbas KR θα θέλει να πάρει ρεβάνς για αυτή την ήττα. Η LNZ Cherkasy θα έχει ψυχολογικό πλεονέκτημα από αυτή τη νίκη.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα