Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Le Havre vs Sparta

Le Havre vs Sparta Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Le Havre vs Sparta: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Le Havre Le Havre Γηπεδούχος
Sparta Sparta Φιλοξενούμενος
Le Havre
38.0
Η Ι Ι Ι Ι Ι Η Ι Η Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Sparta
29.8
Η Ι Η Η Ι Ν Η Ι Η Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

7

Le Havre

3

Ισοπαλία

5

Sparta

Ραντάρ Απόδοσης

Le Havre
Sparta

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
0%

0Ν, 6Ι, 4Η

10%

1Ν, 3Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.0

10 / 10 αγώνες

0.8

8 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.5

15 / 10 αγώνες

2.2

22 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-5

-5

-14

-14

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
20%

2 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
M. Samatta (2 γκολ)
M. Zonneveld (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 4
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 4
Νίκες Εντός
0%

0Ν / 5 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
0%

0Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
56.9

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 86.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 64.2

55.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 80.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 65.9

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 3 αγώνες

0%

0Ν / 4 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.16

Πραγματικά: 1.0 | Διαφ: -0.16

0.98

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.18

Προσαρμοσμένη Δύναμη
38.0

Επίθεση: 35.6, Άμυνα: 53.4, Φόρμα: 0.0

29.8

Επίθεση: 28.0, Άμυνα: 28.0, Φόρμα: 10.5

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

2
1

46-60'

2
2

61-75'

1

76-90+'

3
Le Havre
Sparta
Le Havre

Ανάλυση Δύναμης

38.0

Συνολικά

Επίθεση 35.6
Άμυνα 53.4
Φόρμα 0.0
Σταθερότητα 92.8
Sparta

Ανάλυση Δύναμης

29.8

Συνολικά

Επίθεση 28.0
Άμυνα 28.0
Φόρμα 10.5
Σταθερότητα 74.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

86.0 vs 80.0

Ποιότητα Αντιπάλου

64.2 vs 65.9

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Le Havre logo Le Havre
Η
Marseille (61%)
Ι
Lille (78%)
Ι
Metz (43%)
Ι
Angers (52%)
Ι
Nice (60%)
Ι
Auxerre (66%)
Η
Paris FC (77%)
Ι
Lyon (65%)
Sparta logo Sparta
Η
Twente (81%)
Ι
Go Ahead (66%)
Η
Telstar (69%)
Η
PSV (75%)
Ι
NAC (54%)
Ν
Volendam (49%)
Η
Ajax (67%)
Ι
Zwolle (54%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Marseille Ε
0 - 1 Η
61%
Lille Ε
1 - 1 Ι
78%
Metz Ε
4 - 4 Ι
43%
Angers Ε
1 - 1 Ι
52%
Nice Ε
1 - 1 Ι
60%
Auxerre Ε
1 - 1 Ι
66%
Paris FC Ε
2 - 3 Η
77%
Lyon Ε
0 - 0 Ι
65%
Brest Ε
0 - 2 Η
61%
Paris SG Ε
0 - 1 Η
79%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Twente Ε
0 - 4 Η
81%
Go Ahead Ε
2 - 2 Ι
66%
Telstar Ε
1 - 4 Η
69%
PSV Ε
0 - 2 Η
75%
NAC Ε
0 - 0 Ι
54%
Volendam Ε
2 - 0 Ν
49%
Ajax Ε
0 - 4 Η
67%
Zwolle Ε
1 - 1 Ι
54%
Heerenveen Ε
1 - 2 Η
72%
AZ Ε
1 - 3 Η
72%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 56.9 vs 55.1), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Le Havre στο 1.0 και Sparta στο 0.8 γκολ ανά αγώνα.

Η Le Havre έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.5 ανά αγώνα έναντι 2.2 της Sparta.

Η Le Havre δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 3 αγώνες.

Η Sparta δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 4 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.8 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Le Havre έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 8.2 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Le Havre

Le Havre

VS
Sparta

Sparta

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα