Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Lens vs Lausanne

Lens vs Lausanne Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Lens vs Lausanne: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Lens Lens Γηπεδούχος
Lausanne Lausanne Φιλοξενούμενος
Lens
58.8
Ν Ι Ι Ν Ν Η Ν Η Ν Ι

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Lausanne
33.3
Η Η Η Ν Η Ν Η Η Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

11

Lens

3

Ισοπαλία

1

Lausanne

Ραντάρ Απόδοσης

Lens
Lausanne

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
50%

5Ν, 3Ι, 2Η

40%

4Ν, 0Ι, 6Η

Γκολ ανά Αγώνα
2.3

23 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.5

15 / 10 αγώνες

2.0

20 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+8

+8

-8

-8

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
80%

8 / 10 αγώνες

80%

8 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
70%

7 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
F. Thauvin (5 γκολ)
Omar Janneh (3 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 9 / 2ο Ημίχρονο: 14
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
Νίκες Εντός
100%

5Ν / 5 αγώνες

50%

2Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
0%

0Ν / 5 αγώνες

33%

2Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
50.7

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 77.8, Ποιότητα Αντιπάλου: 56.0

36.8

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 49.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 49.0

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.54

Πραγματικά: 2.3 | Διαφ: -0.24

1.05

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: +0.15

Προσαρμοσμένη Δύναμη
58.8

Επίθεση: 77.2, Άμυνα: 50.4, Φόρμα: 50.4

33.3

Επίθεση: 34.7, Άμυνα: 28.9, Φόρμα: 34.7

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1
3

16-30'

3
3

31-45'

2
7

46-60'

3
5

61-75'

2
3

76-90+'

1
Lens
Lausanne
Lens

Ανάλυση Δύναμης

58.8

Συνολικά

Επίθεση 77.2
Άμυνα 50.4
Φόρμα 50.4
Σταθερότητα 53.2
Lausanne

Ανάλυση Δύναμης

33.3

Συνολικά

Επίθεση 34.7
Άμυνα 28.9
Φόρμα 34.7
Σταθερότητα 35.2

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

77.8 vs 49.0

Ποιότητα Αντιπάλου

56.0 vs 49.0

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Lens logo Lens
Ν
Nantes (51%)
Ι
Nice (60%)
Ι
Brest (61%)
Ν
Toulouse (40%)
Ν
Toulouse (57%)
Η
Lille (78%)
Ν
Angers (47%)
Η
Lorient (69%)
Lausanne logo Lausanne
Η
Servette (70%)
Η
Winterthur (46%)
Η
Luzern (56%)
Ν
Zürich (37%)
Η
Sion (66%)
Ν
Winterthur (38%)
Η
Luzern (57%)
Η
Young Boys (50%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Nantes Ε
1 - 0 Ν
51%
Nice Ε
1 - 1 Ι
60%
Brest Ε
3 - 3 Ι
61%
Toulouse Ε
4 - 1 Ν
40%
Toulouse Ε
3 - 2 Ν
57%
Lille Ε
0 - 3 Η
78%
Angers Ε
5 - 1 Ν
47%
Lorient Ε
1 - 2 Η
69%
Metz Ε
3 - 0 Ν
43%
Lyon Ε
2 - 2 Ι
54%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Servette Ε
0 - 2 Η
70%
Winterthur Ε
1 - 2 Η
46%
Luzern Ε
1 - 3 Η
56%
Zürich Ε
3 - 0 Ν
37%
Sion Ε
0 - 3 Η
66%
Winterthur Ε
2 - 1 Ν
38%
Luzern Ε
0 - 4 Η
57%
Young Boys Ε
0 - 2 Η
50%
GC Zürich Ε
3 - 2 Ν
32%
Zürich Ε
2 - 1 Ν
38%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Η Lens αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 50.7) σε σύγκριση με Lausanne (SoS: 36.8). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Lens έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η επίθεση της Lens είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 2.3 γκολ ανά αγώνα και τον F. Thauvin να ηγείται με 5 γκολ. Η Lausanne σκοράρει μόνο 1.2 ανά αγώνα.

Η Lens έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.5 ανά αγώνα έναντι 2.0 της Lausanne.

Το πλεονέκτημα έδρας ευνοεί την Lens, με ποσοστό νικών εντός 100%. Το παιχνίδι μπροστά στους οπαδούς τους μπορεί να είναι ο καθοριστικός παράγοντας.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.5 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Lens αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (58.8 vs 33.3), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Lens

Lens

VS
Lausanne

Lausanne

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα